menusearch
shahrneveshte.ir

کره‌شمالی، رژیم صهیونیستی را مسؤول خونریزی‌ها در غزه دانست

جستجو
جمعه ۱ تیر ۱۴۰۳ | ۱۱:۲۱:۷
۱۴۰۲/۷/۱۹ چهارشنبه
(0)
(0)
کره‌شمالی، رژیم صهیونیستی را مسؤول خونریزی‌ها در غزه دانست
کره‌شمالی، رژیم صهیونیستی را مسؤول خونریزی‌ها در غزه دانست

به گزارش شهرنوشت، روزنامه «رودونگ سینمون» روزنامه حزب حاکم کارگران کره‌شمالی به نقل از رسانه‌های خارجی، مقاله کوتاهی در مورد درگیری‌ها میان رژیم صهیونیستی و مقاومت حماس و میزان تلفات منتشر کرد.

این روزنامه نوشت: جامعه جهانی می‌گوید این درگیری نتیجه اقدامات جنایتکارانه مستمر اسرائیل علیه مردم فلسطین بوده و راه اصلی برون‌رفت از آن، تشکیل کشور مستقل فلسطین است.

رسانه‌های دولتی کره‌شمالی اغلب مخالف دیدگاه‌های غرب، به ویژه ایالات متحده، در مورد مسائل بین‌المللی هستند.

روز دوشنبه، رسانه‌های دولتی کره‌شمالی نیروهای متخاصم در داخل و خارج از سوریه را به دلیل حمله اخیر هواپیماهای بدون سرنشین که تلفات زیادی در این کشور به همراه داشت، محکوم کردند و آن را تلاشی تروریستی برای سرنگونی نظام بشار اسد، رئیس‌جمهوری سوریه خواندند.

واکنش روزنامه رودونگ سینمون در شرایطی مطرح می‌شود که نیروهای مقاومت حماس از صبح شنبه با حملات سنگین راکتی و موشکی، شهرک‌های صهیونیست‌نشین مجاور نوار غزه را هدف قرار دادند و «محمد الضیف» فرمانده گردان‌های القسام، شاخه نظامی جنبش حماس، از آغاز عملیات «طوفان‌الاقصی» خبر داد.

درگیری‌ها امروز (سه‌شنبه) در چهارمین روز از عملیات طوفان الاقصی توسط گردان‌های عزالدین القسام علیه اشغالگران ادامه دارد. رژیم صهیونیستی در میان خشن‌ترین حملات هوایی، دریایی و زمینی در چهار روز گذشته، جنگ وحشیانه خود را در نوار غزه عمیق‌تر کرده و صدها شهید و هزاران زخمی بر جای گذاشته است.

هدر سایت
اینستاگرام شهرنوشت
مجوزهای سازمان
قوانین و مقررات سازمان
آخرین اخبار