menusearch
shahrneveshte.ir

کوییک آر اتوماتیک، وارد مرحله تولید می‌شود

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۱۱:۲۵
۱۳۹۹/۱۰/۲۵ پنج شنبه
(0)
(0)
کوییک آر اتوماتیک، وارد مرحله تولید می‌شود
کوییک آر اتوماتیک، وارد مرحله تولید می‌شودشهرنوشت- به گزارش پارس خودرو، با توجه به استقبال از محصول جدید این گروه خودروسازی، نسل جدید کوییک R اتوماتیک در دستور کار قرار گرفته و به زودی وارد مدار تولید خواهد شد.

در دوره‌‌‌‌های قبلی فروش گروه خودروسازی سایپا، کوییک به یکی از محصولات پرطرفدار این گروه تبدیل شد و از آن جا که تولید این خودرو به صورت انحصاری به پارس خودرو محول شده، این شرکت در نظر دارد نسل جدیدی از این محصول را وارد بازار کند.

این در حالیست که همزمان با شروع تحریم‌‌‌‌های دوباره، تولید محصولات اتوماتیک در شرکت‌‌‌‌های خودروسازی متوقف شده بود، اما پارس خودرو در تلاش است تا با تکیه بر توان مهندسان داخلی نسبت به تولید این محصول پرطرفدار با گیربکس اتوماتیک اقدام کند.

نسل جدید کوییک که همزمان با رونمایی به یکی از خودرو‌‌‌‌های پرطرفدار بازار تبدیل شده بود، پس از مدتی با نام کوییک آر وارد فاز تولید شد و با افزایش آپشن‌‌‌‌های این خودرو، کوییک آر پلاس نیز وارد بازار شد و حال کوییک آر اتوماتیک که بدون شک در این بازه قیمتی، بدون رقیب خواهد بود، به زودی وارد فاز تولید می‌شود.

با توجه به اینکه در شرایط فعلی قیمت خودرو‌‌‌‌های داخلی تحت تاثیر مواردی، چون تورم، نوسان قیمت ارز و بالارفتن هزینه‌‌‌‌های تولید است بنابراین خودرو‌‌‌‌های هم رده قیمتی کوییک، با افزایش قیمت همراه شدند که در این شرایط با توجه به آپشن‌‌‌‌های مناسب این خودرو، کوییک هم اکنون به یکی از محصولات پرطرفدار بازار تبدیل شده است.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار