menusearch
shahrneveshte.ir

واکنش مدیرعامل صرافی باینانس به ریزش بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی

جستجو
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۲:۱۱:۲۷
۱۴۰۰/۱/۳۰ دوشنبه
(0)
(0)
واکنش مدیرعامل صرافی باینانس به ریزش بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی
واکنش مدیرعامل صرافی باینانس به ریزش بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی

 

شهرنوشت- پس از ریزش شدید بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی که به کاهش حدود ۲۰۰ میلیارد دلاری ارزش بازار نیز منجر شد، چانگ پنگ- مدیرعامل صرافی باینانس- در پیامی توییتری نوشت: می‌خواهند شما را از اتوبوس پیاده کنند!

 

آقای پنگ گفته است که این توییت وی یک توصیه سرمایه گذاری محسوب نمی‌شود و معامله گران باید اقدامات احتیاطی در پیش گیرند که جلوی زیان‌‌‌‌های سنگین‌ آنها در بازار را بگیرد چرا که این زیان ها قابل جبران نخواهند بود.

 

چانگ پنگ همچنین در اظهار نظر جداگانه ای اعلام کرد ۴۰ درصد کل ارز دیجیتالی باینانس کوین در اختیار صرافی باقی خواهد ماند و هیچ کدام از‌ آنها فروخته نخواهد شد چرا که قرار است طی فرآیند توکن سوزی این رمزارزها از بین بروند. (به قیمت کنونی این ارزها چیزی در حدود ۳۷ میلیارد دلار ارزش دارند!)

 

ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در ساعت‌‌‌‌های اخیر ریزش کم سابقه ای را تجربه می‌کنند که برخی تحلیلگران دلیل آن را اخلال موقت در فعالیت استخراج کنندگان چینی و برخی نیز آن را مرتبط با توییت یک حساب کاربری می‌دانند که از احتمال آغاز تحقیقات قضایی آمریکا در خصوص پولشویی با استفاده از ارز‌‌‌‌های دیجیتالی خبر داده بود.

 

طبق اعلام کوین مارکت، متوسط ریزش ارز‌‌‌‌های دیجیتالی طی ۲۴ ساعت اخیر (تا ساعت ۱۴:۳۰ به وقت شرقی) ۱۰.۰۹ درصد بوده است. ارز فانتوم بیش از هر ارز دیگری ریزش داشته است. به دنبال این ریزش سنگین غیرمنتظره، حدود ۱۰ میلیارد دلار از سرمایه معامله گران بازار لیکویید شده است. (از بین رفتن تمام سرمایه به دلیل پیش بینی نادرست در هنگام استفاده از اهرم معاملاتی)

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار