menusearch
shahrneveshte.ir

هشدار به مردم؛ مراقب خدمات آنلاین خانه تکانی باشید

جستجو
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ | ۲۳:۴۷:۴۲
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ چهارشنبه
(0)
(0)
هشدار به مردم؛ مراقب خدمات آنلاین خانه تکانی باشید
هشدار به مردم؛ مراقب خدمات آنلاین خانه تکانی باشید


شهرنوشت- رضا الفت نسب عضو هیئت رئیسه اتحادیه کسب و کار‌‌‌‌های مجازی، در خصوص ارائه دهندگان خدمات خانه تکانی که به صورت برخط ( آنلاین) فعالیت می‌کنند، اظهار کرد: استارت آپ هایی هستند که این روز ها در زمینه ارائه خدمات خانه تکانی فعالیت می‌کنند، اما مردم باید حواس خود را در این خصوص جمع کنند.

 

او افزود: این گونه استارت آپ ها همواره در فصول مختلف سال فعالیت می‌کنند، اما این روز ها با نزدیک شدن به سال جدید تعداد گروه‌‌‌‌های ارائه دهنده این نوع از خدمات بیشتر شده است.

 

عضو هیئت رئیسه اتحادیه کسب و کار‌‌‌‌های مجازی بیان کرد: هر گونه فعالیت و بازاریابی که در درگاه فضای مجازی انجام می‌شود باید از سوی اتحادیه کسب و کار‌‌‌‌های مجازی جواز کسب داشته باشد، در غیر این صورت فعالیت این گروه ها غیر قانونی است.

 

الفت نسب ادامه داد: علاوه بر غیر قانونی بودن کسب و کاری که جواز کسب ندارد، امکان بررسی شکایت هم برای آن واحد وجود ندارد بنابراین در صورتی که خلافی از سوی فروشنده صورت گیرد، دست متقاضی به هیچ جا بند نیست.

 

او تصریح کرد: با این تفاسیر مردم پیش از خرید کالا یا دریافت خدمات حتما باید از قانونی بودن فعالیت درگاه مورد نظر و دارا بودن جواز کسب از سوی اتحادیه اطمینان حاصل کنند.

 

عضو هیئت رئیسه اتحادیه کسب و کار‌‌‌‌های مجازی در پایان گفت: تعرفه خدمات مختلف برای خانه تکانی و نظافت منزل شناور است و هر فرد فعال در این زمینه بسته به نوع خدمات خود می‌تواند هزینه اخذ کند.


گفتنی است، به طور کلی هزینه نظافت منزل برای یک خانه با متراژ متوسط را می‌توان در محدوده ۴۰ تا ۱۲۰ هزار تومان و برای نظافت منزل از نوع خانه تکانی بین ۸۰ تا ۱۶۰ هزار تومان پیش بینی کرد. بررسی‌‌‌‌های میدانی نشان می‌دهد فعالان این حوزه برای هر ساعت خدمات بین ۲۰ تا ۴۰ هزار تومان و برای خدمات کامل که میانگین ۷ ساعت به طول می‌انجامد ۱۳۰ تا ۲۳۰ هزار تومان تعرفه تعیین کرده اند.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر