menusearch
shahrneveshte.ir

نرخ کرایه تاکسی‌‌‌‌‌های اینترنتی گران می‌شود

جستجو
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۰:۹:۵۶
۱۴۰۰/۱/۱۸ چهارشنبه
(0)
(0)
نرخ کرایه تاکسی‌‌‌‌‌های اینترنتی گران می‌شود
نرخ کرایه تاکسی‌‌‌‌‌های اینترنتی گران می‌شود

 

شهرنوشت- رضا الفت نسب عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌‌‌‌های مجازی در گفت وگو با خبرنگار صنعت،تجارت و کشاورزی گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، اظهار کرد: در اپلیکیشن تاکسی‌‌‌‌های اینترنتی به تازگی گزینه ای گذاشته شده که مسافران با استفاده از آن می‌توانند به رانندگان اعلام کند که در انجام سفر عجله دارند. در این صورت درصدی به مبلغ تعیین شده برای سفر اضافه می‌شود.

 

افزایش ۱۰ درصدی کرایه تاکسی اینترنتی در صورت تعجیل مسافران


او افزود: نرخ هزینه سفر با استفاده از این گزینه معمولا ۱۰ درصد افزایش پیدا می‌کند و این امر طبق تصمیم مسافر است و تاکسی اینترنتی هیچ دستی در آن ندارد.

به گفته این مقام مسئول، اتحادیه کسب و کار‌‌‌‌های مجازی به عنوان متولی کسب و کار‌‌‌‌های اینترنتی با وجود اینکه انتقاداتی از سوی برخی مردم برای گزینه عجله دارم وجود داشت، هیچ مخالفتی با این طرح ندارد.

 

الفت نسب ادامه داد: شرط اتحادیه برای این اقدام تاکسی‌‌‌‌های اینترنتی این است که گزینه "عجله دارم" و افزایش نرخ هزینه سفر حتما به درخواست مسافر انجام گیرد و تاکسی اینترنتی به صورت پیش فرض این اقدام را انجام ندهد.

 

نرخ کرایه تاکسی‌‌‌‌های اینترنتی در سال ۱۴۰۰


او تصریح کرد: مکانیزم هزینه سفر تاکسی اینترنتی همچنان مانند قبل است، همچنین از شورا‌‌‌‌های شهر خواستیم تا قیمت تاکسی‌‌‌‌های بی سیم را به تاکسی‌‌‌‌های اینترنتی اعلام کنند تا در کنار هزینه سفر‌ آنها درج شود.

 

عضو هیئت مدیره اتحادیه کسب و کار‌‌‌‌های مجازی در پایان مطرح کرد: با افزایش نرخ و هزینه سفر تاکسیرانی ها تا چند هفته آینده هزینه سفر تاکسی‌‌‌‌های اینترنتی نیز افزایش خواهد یافت.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار