menusearch
shahrneveshte.ir

نا امن‌ترین خودرو‌‌‌‌‌های داخلی کدام هستند؟

جستجو
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۵:۲۸:۳۶
۱۴۰۰/۲/۱۲ یکشنبه
(0)
(0)
نا امن‌ترین خودرو‌‌‌‌‌های داخلی کدام هستند؟
نا امن‌ترین خودرو‌‌‌‌‌های داخلی کدام هستند؟

 

شهرنوشت- موضوع خودرو و کیفیت محصولات تولید داخل از جمله موضوعات بسیار مهم در کشور است. سطح کیفی اقلام تولیدی در کشور ما با استاندارد‌‌‌‌های جهانی فاصله زیادی دارد. استاندارد‌‌‌‌های خودرویی از سطح آلایندگی گرفته تا ایمنی و عملکرد جاده ای باید مورد ارزیابی قرار بگیرد تا بهبود پیدا کرده و خودرو سازها بای میزان آلایندگی را به حداقل و ایمنی را به حداکثر برسانند.

 

تست تصادف نوعی آزمایش است که معمولاً به منظور اطمینان از استاندارد‌‌‌‌های طراحی ایمن در مقابل خرابی و سازگاری برای حالت‌‌‌‌های مختلف حمل و نقلی سیستم ها و اجزای خودرو انجام می‌شود.

 

تست‌‌‌‌های ضربه از جلو، همان چیزی است که اکثر مردم در مورد تست تصادف تصور دارند. در این تست وسایل نقلیه معمولاً با یک سرعت مشخص به یک دیوار بتونی برخورد می‌کنند. SUV ها به دلیل ارتفاع زیاد سواری، مدتی است که در این آزمایش ها شرکت داده نمی‌شوند.


موضوع ایمنی خودرو و کاهش تلفات جانی، در کشور ها و شرکت‌‌‌‌های مختلف خودروسازی جهان، از اهمیت بالایی برخوردار است و به همین دلیل علاوه بر آزمون‌‌‌‌های کیفی، با سرمایه گذاری زیاد در آزمون ایمنی، در تلاش هستند تا خودرو‌‌‌‌های ایمن تولید کنند که این امر نه تنها جزء شروط عرضه خودرو در بازار‌‌‌‌های جهانی است، بلکه جزء باید ها در فروش و جلب مشتری، تحت فضای رقابتی است.

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار