menusearch
shahrneveshte.ir

موانع فعالیت سامانه جامع تجارت چیست؟

جستجو
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۰:۴:۲۰
۱۴۰۰/۱/۳۱ سه شنبه
(0)
(0)
موانع فعالیت سامانه جامع تجارت چیست؟
موانع فعالیت سامانه جامع تجارت چیست؟

 

شهرنوشت- شیرازیان مدیر سامانه جامع تجارت در برنامه ای تلویزیونی در خصوص راه اندازی سامانه جامع تجارت گفت: سامانه راه اندازی و ارتباطات برقرار می‌شود تا برخی از ارتباطات و سیستم را کنترل کند و در نتیجه به این شیوه جلوی فساد را می‌گیرد.

 

او در خصوص مراحل تکمیل راه اندازی سامانه جامع تجارت بیان کرد: شورای اجرایی، وظیفه اجرایی تکمیل سامانه جامع تجارت را بر عهده دارد، این سامانه از سال ۹۵ راه اندازی شده و فعالیت خود را آغاز کرده است، اما برخی از بخش‌‌‌‌های آن به طور کامل راه اندازی نشده بود که نیاز به ورود شورای اجرایی فناوری اطلاعات بود تا این روند را تکمیل کند.

 

 

این مقام مسئول ادامه داد: رونمایی از این سامانه توسط رئیس جمهور انجام شده و این سامانه اکنون فعال است. برخی مشکلاتی وجود داشت که درصدد رفع آن مشکلات هستیم.

 

شیرازیان بیان کرد: تمام اطلاعات اعم از گزارش مدیریتی، صدور مجوز و غیره در این سامانه ثبت شده است. بر اساس آخرین گزارش ها توافقاتی با گمرک در خصوص شناسایی کالا انجام شده است، اما هنوز به خروجی نهایی نرسیده است.

 

مدیر سامانه جامع تجارت در پایان تصریح کرد: رمان افتتاح این سامانه پاره شده است و بر اساس آخرین نامه نگاری ها باید تمام سیستم ها و دستگاه ها با این سامانه همکاری داشته باشند. این سامانه باعث شفافیت و مبارزه با قاچاق کالا و ارز می‌شود.

 

انت‌‌‌‌های پیام

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار