menusearch
shahrneveshte.ir

متوسط تحویل خودرو‌‌‌‌های فروش فوق‌العاده، ۴۰ روز

جستجو
چهارشنبه ۷ مهر ۱۴۰۰ | ۱:۴۶:۲۳
۱۳۹۹/۱۲/۱۵ جمعه
(0)
(0)
متوسط تحویل خودرو‌‌‌‌های فروش فوق‌العاده، ۴۰ روز
متوسط تحویل خودرو‌‌‌‌های فروش فوق‌العاده، ۴۰ روز

 

شهرنوشت- بابک رحمانی در حاشیه برگزاری مراسم قرعه کشی پیش فروش یک ساله هفت محصول ایران خودرو، ضمن تاکید برکاهش تعهدات معوق به ۶۰۰۰ دستگاه خودرو گفت: صرفا این میزان تعهدات متعلق به محصولات هایما و ۲۰۷ اتوماتیک با سقف شیشه ای در آغاز سال کاری آینده، باقی خواهد ماند که این تعداد نیز در ماه‌‌‌‌های ابتدایی سال ۱۴۰۰ به روز خواهد شد. تعهدات تمامی محصولات به جز دو خودروی یادشده، قبل از آغاز سال کاری ۱۴۰۰ به روز خواهد شد.

 

معاون بازاریابی و فروش ایران خودرو با اینکه در سال ۹۹ و در شرایط سخت تحریم و کرونا، برنامه‌‌‌‌های تولید و عرضه ایران خودرو به بهترین شکل ممکن مدیریت و با اطمینان از به روزآوری تعهدات معوق، تعهدات جدیدی ایجاد شده است، به به روز بودن تحویل ۱۳ برنامه فروش فوق العاده در سال این گروه خودروسازی اشاره کرد و گفت: قرارداد حدود ۱۵۰ هزار تعهد فروش فوق العاده فعال شده و تمامی تعهدات در این بخش زودتر از موعد، به مشتریان تحویل شده است؛ میانگین تحویل خودرو در فروش‌‌‌‌های فوری به ۴۰ روز رسیده است.


وی ایجاد آرامش در بازار خودرو را مسیز پیش گرفته ایران خودرو اعلام کرده و تصریح کرد: افزایش عرضه، سبب شکست حباب بازار و ایجاد روند کاهش در قیمت بازار شده است.

ایران خودرو، همسو با راهبرد‌‌‌‌های وزارت صمت حرکت کرده و مطابق با مصوبات و تصمیمات کمیته خودرو، برنامه‌‌‌‌های متنوع فروش محصولات را در سال جاری به اجرا گذاشته است. علاوه بر فروش فوق العاده، نیاز بخشی از مشتریان از طریق طرح‌‌‌‌های پیش فروش و مشارکت در تولید تامین شده است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر