menusearch
shahrneveshte.ir

لوگوی جدید پژو رونمایی شد

جستجو
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۶:۸:۲۴
۱۳۹۹/۱۲/۸ جمعه
(0)
(0)
لوگوی جدید پژو رونمایی شد
لوگوی جدید پژو رونمایی شد

 

شهرنوشت- حالی که شرکت خودروسازی پژو پس از ادغام با فیات - کرایسلر در حال تبدیل شدن به یکی از بزرگترین خودروسازان جهان است، از برند جدید این خودروساز رونمایی شد که به شکل یک شیر در پس زمینه تاریک خواهد بود.

 

طبق توافق پژو و فیات، برند جدید محصولات خود را تحت نام استلانتیس به بازار عرضه خواهد کرد که نامی یونانی و برگرفته از واژه استلو به معنای ستاره خواهد بود. در بیانیه مشترک شرکت‌‌‌‌های پژو-سیتروین و فیات- کرایسر آمده است: برند جدید خودرویی دارای انگیزه‌‌‌‌های نیرومند و یک فرهنگ سازمانی قدرتمند خواهد بود. ما در کنار هم جمع شده ایم تا به یک رهبر جدید جهانی بازار خودرو تبدیل شویم که به تمامی نیاز‌‌‌‌های مشتریان با سلایق مختلف پاسخ دهد.

 

لیندا جکسون - مدیرعامل گروه خودرویی پژو - گفت: از سال ۲۰۲۰ پروژه‌‌‌‌های توسعه برند پژو وارد فاز تازه ای شد. اکنون پژو ۲۱۰ ساله شده و قدیمی ترین برند خودرویی است که تاکنون موفق شده تا سرپا بماند.

 

قرار است خودروی پژو ۳۰۸، نخستین نمونه از نسل‌‌‌‌های آتی خودرو‌‌‌‌های پژو باشد که به لوگوی جدید مجهز می‌شود. به تدریج و تا پایان سال ۲۰۲۳ همه تولیدات پژو منقش به لوگوی جدید خواهند بود. لوگوی جدید یازدهمین لوگوی خودروسازی پژو از سال ۱۸۵۰ تاکنون خواهد بود.

 

طبق اعلام پژو، لوگوی جدید نمادی از اهمیت زمان و در لحظه زندگی کردن است و واسطه ای بین میراث و آینده پژو خواهد بود. پژو همچنین وعده داده است تا با به کارگیری مفاهیم و ایده‌‌‌‌های جدید در تولید محصولات خود، عملکرد محصولات خود را هم از بعد ظاهری و هم از بعد فنی ارتقا دهد.

 

امسال پژو قرار است نمونه‌‌‌‌های جدید خودرو‌‌‌‌های ۳۰.۸، ۲۰۸، ۵۰۸ و همچنین پژو ۵۰۰۸ را رونمایی کند. پلتفرم تولیدی ای ام پی ۲ این شرکت هم قرار است به روز تر شود و محصولات جدید سازگاری بیشتری با موتور‌‌‌‌های الکتریکی داشته باشد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار