menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت خودرو باز هم کاهش یافت

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۰:۴:۴۷
۱۳۹۹/۱۱/۳ جمعه
(0)
(0)
قیمت خودرو باز هم کاهش یافت
قیمت خودرو باز هم کاهش یافت


شهرنوشت- نعمت الله کاشانی نسب نائب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودرو در خصوص آخرین وضعیت بازار خودرو، گفت: بازار اکنون به شدت راکد و خرید و فروش بسیار کم است، به طوری که فقط در این بازار می‌توان خریدار واقعی دید و دست دلالان از این بازار کوتاه شده است.

او بیان کرد: اینکه شورای رقابت تغییر فرمول داد، هیجان یک تا ۲ روزه، روی بازار خودرو گذاشت و پس از آن قیمت ها روند کاهشی به خود گرفت. پس از اظهارات رئیس شورای رقابت بازار دچار هیجان شد و قیمت ها افزایش یافت اما مجدد پس از سه روز قیمت ها در بازار کاهشی شد.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی تهران افزود: چند روزی است که قیمت دلار و یورو و یعنی ارز کاهش یافته است از آنجایی که قیمت نرخ ارز به شدت در قیمت طلا تاثیر گذار است، بنابراین هر روز شاهد ریزش قیمت ها در بازار هستیم. این کاهش قیمت در بخش خودرو‌‌‌‌های خارجی بسیار مشهودتر از خودرو‌‌‌‌های ایرانی است.

کاشانی نسب با تاکید بر اینکه اگر نرخ دلار به همین شکل کاهش یابد، ریزش قیمت ها در بازار خودرو نیز ادامه می‌یابد، گفت: با توجه به نزولی بودن قیمت ها، خریداران بیش از قبل نسبت به خرید خودرو تردید دارند، به شکلی که فروشنده در بازار وجود دارد اما خریداری نیست.

نایب رئیس اتحادیه نمایشگاه داران خودروی تهران معتقد است تا زمانی که نرخ ها ریزشی باشند و به ثبات نرسند، خریدار تمایلی به خرید نخواهد داشت.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار