menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۶ اسفند

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۲:۵۱
۱۳۹۹/۱۲/۶ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۶ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۶ اسفند

 

شهرنوشت- بزرگترین سقوط تاریخ بیت کوین ظرف تنها ۱۹ ساعت اتفاق افتاد. بیت کوین ارزشمندترین ارز دیجیتال جهان، با بزرگترین سقوط روزانه خود روبه رو شد و تنها ظرف ۱۹ ساعت از رکورد ۵۸ هزار دلاری خود به کمتر از ۴۶ هزار دلار سقوط کرد. همچنان هشدارها نسبت به وجود حباب در بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی کماکان به قوت خود باقی مانده است.

 
بیل گیتس، بنیان گذار گروه مایکروسافت، که پیش تر گفته بود نه بیت کوین دارد و نه راجع به آن اظهار نظر می‌کند، به سرمایه گذاران هشدار داده است که اگر ثروتشان کمتر از ایلان ماسک مدیر شرکت خودروسازی تسلاست باید نسبت به ریسک‌‌‌‌های سرمایه گذاری در بازار بیت کوین بسیار هوشیار باشند.

 
ایلان ماسک چند وقت پیش گفته بود از نظر او قیمت بیت کوین و اتریوم بیشتر از چیزی است که باید باشد. بالاترین قیمت بیت کوین در تاریخ ۰۳ اسفند ۱۳۹۹ معادل ۵۸ دلار بوده است.

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که از کد‌‌‌‌های کامپیوتری ساخته شده است. بیت کوین با هیچ عنصر فیزیکی مانند سکه یا اسکناس کاغذی مطابقت ندارد و ارزش آن به عوامل مختلفی از جمله میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۶۰.۲۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۸۷.۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۱۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۷.۷۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

قیمت انواع ارز‌‌‌‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۵ اسفند را در ادامه این خبر ببینید:

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین50,102۱,۳۳۸,۱۸۲,۷۴۹
اتریوم1,636۴۳,۷۱۴,۶۷۵
بایننس کوین244.31۶,۵۲۵,۱۶۲
تتر0.99۲۶,۶۹۸
پولکادات34.71۹۲۷,۱۱۱
کاردانو0.98۲۶,۲۵۳
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار