menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۵ اسفند

جستجو
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ | ۴:۷:۵۰
۱۳۹۹/۱۲/۵ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۵ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۵ اسفند

 

شهرنوشت- ارزش بیت کوین پس از یک سقوط ۱۷ درصدی در روز دوشنبه، ۵.۶ درصد کاهش یافته است، البته این کاهش قیمت تنها مختص به بیت کوین نبوده و سایر ارز‌‌‌‌های دیجیتال نیز امروز کاهشی بوده اند.


پس از ابراز نگرانی ایلان ماسک، ثروتمندترین مرد دنیا در مورد افزایش قیمت زیاد و بسیار سریع بیت کوین، این ارز مجازی به زیر ۵۰ هزار دلار رسید و طی تنها چند ساعت ۸۰۰۰ دلار از ارزش خود را از دست داد.


گفتنی است، بیت کوین یک ارز دیجیتال است که از کد‌‌‌‌های کامپیوتری ساخته شده است. بیت کوین با هیچ عنصر فیزیکی مانند سکه یا اسکناس کاغذی مطابقت ندارد و ارزش آن به عوامل مختلفی از جمله میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۳.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۶۰.۵۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۸۲.۰۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۸۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار