menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۳۰ فروردین

جستجو
پنج شنبه ۶ آبان ۱۴۰۰ | ۵:۲۲:۲
۱۴۰۰/۱/۳۰ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۳۰ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۳۰ فروردین

 

شهرنوشت- تنها چند روز پس از ثبت بالاترین رکورد ارزش برای بیت کوین ، شماره یک ارز‌‌‌‌های دیجیتال جهان شاهد افت ۱۵ درصدی شد. این بزرگ ترین افت برای بیت کوین در ۷ هفته اخیر محسوب می‌شود.


بیت کوین از ۶۱ هزار به ۵۳ هزار دلار نزول کرد و اتریوم هم ریزشی ۳۰۰ دلاری داشت. از طرفی باقی ارز‌‌‌‌های دیجیتال هم به دلیل وابستگی زیاد به بیت کوین روندی نزولی پیدا کردند. اما در حال حاضر بخشی از ریزش جبران شده و بیت کوین دوباره به محدوده ۵۷ هزار دلار رسیده است.


گفتنی است، با ایجاد تردید و محدودیت ها در کشور‌‌‌‌های مختلف برای استفاده از ارزرمزها، شاهد سقوط ارزش بیت کوین و سایر ارز‌‌‌‌های دیجیتال هستیم.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۶ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۹.۳۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۵۹.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۰۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۱.۱۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین56,847۱,۵۱۱,۶۸۴,۰۷۹
اتریوم2,246۵۹,۷۳۶,۲۱۱
بایننس کوین528۱۴,۰۴۴,۸۸۹
ریپل1.49۳۹,۶۲۲
تتر1۲۶,۵۹۶
دوج کوین0.33۸,۹۷۳
کاردانو1.29۳۴,۴۲۴
پولکادات37۱,۰۰۶,۸۶۹


انت‌‌‌‌های پیام

 

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر