menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۳۰ اردیبهشت

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۳:۲۴:۳۱
۱۴۰۰/۲/۳۰ پنج شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۳۰ اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۳۰ اردیبهشت

 

شهرنوشت- به دنبال سقوط پی در پی بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتال در چند روز اخیر، حالا ایلان ماسک، مدیر عامل تسلا توییت کرده است که شرکت او "الماس" دارد.


اظهارات ماسک حاکی از آن است که تسلا قصد دارد با وجود سقوط قیمت دارایی‌‌‌‌های دیجیتال در چند روز اخیر، ۲.۵ میلیارد دلار بیت کوین خود را حفظ کند.


ظاهراً دلیل سقوط دیروز بیت کوین به دلیل تصمیم چین برای محدود کردن پرداخت‌‌‌‌های رمزنگاری شده بود. به طوری که فقط در عرض چند ساعت، بیت کوین به ۳۰ هزار و ۴۰۰ دلار سقوط کرد، که پایین ترین قیمت از اواخر ژانویه به شمار می‌رود. اگرچه قیمت بیت کوین توانست سریعا خود را به ۳۶ هزار دلار برساند.


در زمان نوشتن این خبر بیت کوین با قیمت ۴۰ هزار و ۷۱۸ در صرافی‌‌‌‌های مختلف در سطح دنیا در حال خرید و فروش است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۶۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱۹.۴۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۸۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۸.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین40,718۱,۰۱۵,۸۵۲,۶۱۵
اتریوم2,767۶۸,۶۲۷,۴۴۳
تتر1۲۴,۸۳۵
بایننس کوین374.70۹,۲۳۶,۴۰۲
کاردانو1.70۴۲,۰۲۸
دوج کوین0.37۹,۲۴۷
ریپل1.20۲۹,۶۰۶
پولکادات28.53۷۰۳,۳۷۳
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار