menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۹ بهمن

جستجو
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۱:۲۴:۱۶
۱۳۹۹/۱۱/۲۹ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۹ بهمن
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۹ بهمن


شهرنوشت- بیت کوین یک ارز دیجیتال است که از کد‌‌‌‌های کامپیوتری ساخته شده است. بیت کوین با هیچ عنصر فیزیکی مانند سکه یا اسکناس کاغذی مطابقت ندارد و ارزش آن به عوامل مختلفی از جمله میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.


قیمت بیت کوین در معاملات روز سه شنبه (۲۸ بهمن) برای اولین بار مرز ۵۰ هزار دلاری را ر رد کرد و رکورد جدیدی بر جای گذاشت. این رمزارز دیروز برای مدت کوتاهی به بالای ۵۰ هزار و ۶۰۰ دلار هم رسید که البته با گذشت زمان قیمت آن فروکش کرد و مجدد به زیر ۴۹ هزار دلار هم رسید.


از ابتدای سال میلادی جدید قیمت این رمزارز بیش از ۷۲ درصد افزایش داشته که بیشترین عامل صعود آن سرمایه گذاری شرکت خودروسازی تسلا و حمایت مدیر عامل آن از بیت کوین بوده. شرکت تسلا در ماه ژانویه حدود ۱/۵ میلیارد دلار بیت کوین خرید و گفته که این رمز ارز را به عنوان روشی برای پرداخت قبول می‌کند.


این روز ها خرید و فروش ارز‌‌‌‌های دیجیتال مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر دنیا قرار گرفته است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۱۴.۸۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۸۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۷.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۳.۵۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین49,110۱,۳۰۳,۸۷۰,۵۳۰
اتریوم1,807.52۴۷,۹۸۹,۸۸۴
تتر1۲۶,۵۵۳
کاردانو0.862۲۳,۱۵۸
ریپل0.569۱۵,۱۱۱
پولکادات28.32۷۵۱,۷۸۳


نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار