menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ فروردین

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۰:۱:۵۸
۱۴۰۰/۱/۲۸ شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ فروردین

 

شهرنوشت- ارزش دوج کوین طی یک هفته اخیر بیش از چهار برابر شده و در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۵۴ درصد افزایش قیمت را ثبت کرده است. مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در حال حاضر ۲ هزار و ۲۴۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲۵ درصد بیشتر شده است.


در حال حاضر ۵۴ درصد کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۵ درصد در اختیار اتریوم است.


بانک مرکزی ترکیه با صدور بیانیه ای اعلام کرد استفاده از ارز‌‌‌‌های دیجیتالی به عنوان ابزار پرداخت در این کشور را ممنوع اعلام می‌کند، چرا که این کار ممکن است خسارات غیر قابل جبرانی داشته باشد. طبق تصمیم بانک مرکزی، دارایی‌‌‌‌های دیجیتالی، ارز‌‌‌‌های دیجیتالی یا هر چه که از فناوری نردبان غیرمتمرکز استفاده می‌کند نباید چه به طور مستقیم و چه غیرمستقیم برای پرداخت ب‌‌‌‌های کالا و خدمات مورد استفاده قرار گیرد.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۶ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۹.۴۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۸۵.۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۲.۶۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین62,067۱,۶۱۸,۳۹۰,۵۷۲
اتریوم2,470۶۴,۴۰۷,۴۸۵
بایننس کوین537۱۴,۰۱۹,۴۳۹
ریپل1.67۴۳,۴۹۶
تتر1۲۶,۰۸۳
پولکادات1.44۳۷,۶۰۲
دوج کوین0.32۸,۴۵۵

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار