menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ بهمن

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۴۵:۵۵
۱۳۹۹/۱۱/۲۸ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ بهمن
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ بهمن

 

شهرنوشت- بیت کوین یک ارز دیجیتال است که از کد‌‌‌‌های کامپیوتری ساخته شده است. بیت کوین با هیچ عنصر فیزیکی مانند سکه یا اسکناس کاغذی مطابقت ندارد و ارزش آن به عوامل مختلفی از جمله میزان عرضه و تقاضا بستگی دارد.


روند نزولی بیشتر ارز‌‌‌‌های دیجیتالی متوقف شده اما بیت کوین هنوز موفق به ورود به کانال ۵۰ هزار دلار نشده است. این روز ها خرید و فروش ارز‌‌‌‌های دیجیتال مورد توجه بسیاری از افراد در سراسر دنیا قرار گرفته است.


بعد از انتشار اخبار مثبت از پذیرش بیت کوین توسط مؤسسات مالی بزرگ، قیمت بیت کوین با رشدی قابل توجه در روز یکشنبه (۲۷ بهمن)، به ۴۹،۷۱۶ دلار رسیده و رکورد قیمتی جدیدی را ثبت کرد. اما ساعاتی بعد تا کانال ۴۵،۶۰۰ دلار سقوط کرد و در حال حاضر در حال معامله در محدودهٔ ۴۷،۰۰۰ دلار است.


گفتنی است، به تازگی دویچه بانک (Deutsche Bank)، بزرگ ترین بانک آلمان، با هدف ارائه خدمات پاسخگویانه به صندوق‌‌‌‌های پوشش ریسک فعال در حوزه ارز‌‌‌‌های دیجیتال، به جمع مؤسسات مالی بزرگی پیوسته است که به دنبال ارائه سرویس‌‌‌‌های امانی ارز‌‌‌‌های دیجیتال هستند.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۱۴.۸۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۸۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۷.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۳.۵۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۲.۲۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۱۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار