menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ اردیبهشت

جستجو
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۲:۱۶:۲۶
۱۴۰۰/۲/۲۸ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۸ اردیبهشت

 

شهرنوشت- ارزش بیت کوین به دنبال توییت‌‌‌‌های ضد و نقیض ایلان ماسک در مورد سرمایه‌‌‌‌های بیت کوین شرکت تسلا و افزایش فروش پایین آمده است. اتریوم که طی ماه گذشته با شروع رالی صعودی خود توانست قیمت ۴۴۰۰ دلار را نیز لمس کند، نتوانست از این بازار قرمز فرار کند و طی روز دوشنبه با افت ۸ درصدی همراه شد.


هفته‎ ای که گذشت برای اتریوم طی ماه گذشته اولین هفته ای بود که با کاهش قیمت هفتگی همراه بود.


توییت آخر ایلان ماسک مدیر عامل تسلا که انتقاد از مصرف بالای انرژی و سوخت‌‌‌‌های فسیلی بود، نگاه ها را به سمت رمزارز‌‌‌‌های دوستدار محیط زیست سوق داد. به طوری که طی دو روز گذشته برخی از رمزارز‌‌‌‌های دوستدار محیط زیست، رشد‌‌‌‌های ۲۰۰درصدی را ثبت کردند. رمزارز کاردانو و ماتیک نیز که جزو رمزارز‌‌‌‌های مبتنی بر ثبت سهام و دوستدار محیط زیست هستند، توانستند بالاترین مقاومت و رکورد قیمتی خود را در همین بازار خونین، رد کنند.


گفتنی است، اخیرا ماسک با توییت‌‌‌‌های خود و آثار روانی حاصل از آن، باعث سقوط قیمتی بیت کوین و در پی آن منجر به سقوط بیشتر بازار رمزارزها شد.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۴۲.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۵۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰۳.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۴۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۰.۳۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۶۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین45,024۱,۰۵۱,۳۱۲,۸۸۶
اتریوم3,467۸۰,۹۵۹,۰۰۷
بایننس کوین523۱۲,۲۳۱,۹۸۲
کاردانو2.09۴۸,۸۴۷
دوج کوین0.49۱۱,۵۴۰
تتر1۲۳,۳۳۴
ریپل1.51۳۵,۳۱۵
پولکادات40.55۹۵۰,۷۸۷
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار