menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۷ اسفند

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۸:۴۰:۳۸
۱۳۹۹/۱۲/۲۷ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۷ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۷ اسفند

 

شهرنوشت- بیت کوین که هفته پیش با رسیدن به رقم ۶۱ هزار و ۷۰۰ دلار رکوردشکنی کرد، در حال حاضر با ارزش تر از مجموع ارزش سه بانک بزرگ جهان است. مجموع ارزش بازار سه بانک جی پی مورگان، بنک آف امریکا و بانک صنعت و بازرگانی چین روی هم ۱.۰۸ تریلیون دلار است که این رقم برای بیت کوین ۱.۱۵ تریلیون دلار است.

 

قیمت بیت کوین که در ششمین روز مارس مصادف با ۱۶ اسفند ماه، به کمتر از ۴۸ هزار دلار کاهش یافته بود، طی هشت روز به بیش از ۶۱ هزار دلار رسید و ۲۵ درصد رشد کرد، اما دوباره وارد روند نزولی شد و برای ساعاتی قیمت‌‌‌‌های کم تر از ۵۴ هزار دلار را هم تجربه کرد و سطح مقاومتی ۵۵ هزار دلاری را شکست.

 

قیمت این ارز دیجیتال در ادامه ساعات روز، چند بار دیگر از سطح مقاومتی ۵۵ هزار دلاری بالا و پایین رفت و در ساعات انتهایی قیمتی قدری بیش از ۵۵ هزار دلار را به ثبت رساند.

 

عده ای از کارشناسان رشد ۲۵ درصدی هفته گذشته را غیر واقعی دانسته و معتقدند که افت قیمت دو روز اخیر در جهت اصلاح بازار بیت کوین اتفاق افتاد، در مقابل عده ای بر تاثیر بسته‌‌‌‌های حمایتی بایدن روی بازار بیت کوین متمرکز شده و تخمین می‌زنند که ۱۰ درصد از چک‌‌‌‌های اعطایی جدید وارد بازار سهام و ارز‌‌‌‌های دیجیتال شود و بخشی از نوسان‌‌‌‌های افزایشی این ارز دیجیتال را واکنشی زودهنگام به این محرک ها تاثیر می‌کنند.

 

بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۵ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۲۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

اتریوم

اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۵.۸۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۵۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

کاردانو
کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰.۹۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین56,427۱,۴۴۷,۳۴۴,۵۳۶
اتریوم1,788.30۴۵,۸۶۹,۸۱۹
کاردانو1.28۳۲,۸۳۲
بایننس کوین255۶,۵۵۳,۴۹۵
تتر1۲۵,۶۵۱
پولکادات36.26۹۲۸,۱۸۷
ریپل0.47۱۲,۱۱۱

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار