menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۶ اردیبهشت

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۵۸:۵۴
۱۴۰۰/۲/۲۶ یکشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۶ اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۶ اردیبهشت

 

شهرنوشت- امروز در بازار جهانی ارز‌‌‌‌های مجازی قیمت بیت کوین کاهش یافت و به حدود ۴۸ هزار دلار رسید. این قیمت نسبت به ۷ روز پیش ۱۷.۷ درصد پایین تر است. با احتساب افت امروز قیمت این ارز دیجیتال ارزش کل بازار بیت کوین حالا به ۹۰۲ میلیارد دلار کاهش یافته و ممکن است طی روز‌‌‌‌های آینده از ۹۰۰ میلیارد دلار هم پایین تر بیاید.


دوج کوین رمزارز پر سر و صدای این روزها به دنبال انتشار توییت جدید ایلان ماسک جان تازه ای گرفته است.


بنیان گذار اسپیس ایکس و تسلا در توییتی نوشت: «با توسعه دهندگان دوج کوین همکاری خواهم کرد تا کارایی آن را در هنگام استفاده از تراکنش ها افزایش دهیم. ماسک پیشتر نیز یک نظرسنجی توییتری برگزار کرد که اکثر رای دهندگان به استفاده از دوج کوین به عنوان ابزار پرداخت خرید محصولات تسلا رای مثبت دادند.»


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۰۲.۶۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۳۸.۸۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۳۹.۹۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۹۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۷.۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین48,218۱,۱۳۱,۶۶۹,۸۰۳
اتریوم3,801۸۹,۲۲۵,۱۹۷
بایننس کوین573۱۳,۴۵۵,۰۰۰
کاردانو2.30۵۳,۸۱۶
دوج کوین0.53۱۲,۴۴۹
تتر0.99۲۳,۴۶۵
ریپل1.56۳۶,۷۲۸
پولکادات44.67۱,۰۴۶,۰۳۰
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار