menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۵ فروردین

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۳:۷:۴۴
۱۴۰۰/۱/۲۵ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۵ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۵ فروردین

 

شهرنوشت- ارزش بیت کوین ، محبوب ترین سرمایه دیجیتال دنیا، در روز سه شنبه یعنی یک روز قبل از عرضه یکی از بزرگترین صرافی‌‌‌‌های ارز مجازی در بورس نزدک به جدیدترین رکورد ۶۳ هزار و ۱۹۱ دلار رسید.


تمایل به ارز‌‌‌‌های مجازی از سوی سرمایه گذاران قبل از عرضه سهام کوین بیس در نزدک افزایش یافته است. این صرافی ارز مجازی که مقر آن در آمریکاست از امروز، چهارشنبه با نشانه «کوین» در بورس آمریکا معامله می‌شود. کوین بیس اولین شرکت از نوع خود است که به بازار سهام راه پیدا کرده و مقبولیت سرمایه‌‌‌‌های دیجیتال را توسط دنیای مالی سنتی بالا می‌برد. تحلیلگران در مورد ارزش احتمالی این شرکت توافق ندارند و پیش بینی‌ آنها از ۱۹ میلیارد تا ۲۳۰ میلیارد دلار متغیر است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۲ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۱.۸۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۷۵.۰۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۸۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۹.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین64,366۱,۶۷۴,۳۵۳,۱۱۱
اتریوم2,382۶۱,۹۷۴,۲۳۹
بایننس کوین578۱۵,۰۴۳,۱۴۹
ریپل1.93۵۰,۴۶۲
تتر1۲۶,۰۱۹
پولکادات43.66۱,۱۳۵,۸۴۲
یونی سواپ36.20۹۴۱,۷۲۳
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار