menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۵ اسفند

جستجو
سه شنبه ۶ مهر ۱۴۰۰ | ۲۲:۱۴:۴۳
۱۳۹۹/۱۲/۲۵ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۵ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۵ اسفندشهرنوشت- بیت کوین پس از رسیدن به کانال ۶۰ هزار دلاری روند صعودی پرشتاب خود را از دست داد و رکورد تاریخی را برجای گذاشت. این ارز دیجیتال که در روز‌‌‌‌های اخیر روند پرشتابی از کانال ۴۰ هزار دلار تا ۶۰ هزار دلار داشت پس از فتح کانال ۶۰ هزار دلاری دچار یک وقفه حرکتی شد که دلیل اصلی آن افزایش فشار فروش بوده است.

 
بیت کوین طبق برخی از تحلیل ها این پتانسیل را خواهد داشت که قله ۱۰۰ هزار دلاری را نیز فتح کند. انتشار خبر سرمایه گذاری سنگین پسر منتقد سرسخت بیت کوین روی این ارز باعث شگفتی معامله گران شده است. پیتر شیف که یکی از فعالان مشهور تجارت طلا و بازار فارکس محسوب می‌شود از تبدیل کل سرمایه پسر خود اسپنسر به بیت کوین خبر داده است. شیف پیشتر گفته بود بیت کوین یک دارایی حبابی است و احتمالا پس از رسیدن به تراز ۱۰۰ هزار دلاری دچار ریزش سنگینی خواهد شد و قیمت آن حتی ممکن است تا هزار دلار هم کاهش پیدا کند.

 

بزرگ ترین ارز مجازی دنیا ۶.۶۴ درصد معادل ۳ هزار و ۸۰۲ دلار در روز یکشنبه افزایش قیمت داشت و به ۶۱ هزار و ۷۳ دلار رسید. ارزش بیت کوین ۱۲۰.۲ درصد نسبت به پایین ترین رقم آن در چهارم ژانویه یعنی ۲۷ هزار و ۷۳۴ دلار افزایش یافته است.

این افزایش قیمت پس از آن به وجود آمده که آمریکا توزیع چک‌‌‌‌های کمک کرونایی را در قالب بسته محرک اقتصادی ۱.۹ تریلیون دلاری آغاز کرده است. تحلیلگران و سرمایه گذاران تخمین می‌زنند بسیاری از آمریکایی ها از پول نقد خود برای سرمایه گذاری در بیت کوین استفاده کنند.

ارزش بازار بیت کوین سه شنبه هفته گذشته برای دولین بار از یک تریلیون دلار گذشت.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۹ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۶۰.۵۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۷.۷۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۵۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۹.۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۲۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین58,654۱,۴۸۸,۶۹۷,۶۸۲
اتریوم1,805۴۵,۸۲۶,۱۵۶
بایننس کوین258۶,۵۴۹,۸۸۷
تتر0.99۲۵,۳۷۳
پولکادات36.80۹۳۴,۰۲۱
کاردانو1.03۲۶,۱۴۲
ریپل0.43۱۱,۱۲۸

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر