menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۴ اسفند

جستجو
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۴:۵۳:۴۸
۱۳۹۹/۱۲/۲۴ یکشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۴ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۴ اسفند

 

شهرنوشت- پس از گذشت نزدیک به یک ماه بیت کوین مجددا توانست قله قیمتی تاریخی خود را ارتقا دهد. ۲۱ فوریه بود که بیت کوین با ثبت قیمت ۵۸ هزار و ۳۳۰ دلاری رکوردی تاریخی را به ثبت رساند.

 
بعد از رسیدن به قله تاریخی در ماه فوریه بلافاصله با موجی نزولی مواجه شد تا حدی که پس از یک هفته قیمت بزرگ ترین رمز ارز جهان تا کانال ۴۳ هزار دلاری نیز سقوط کرد. اما تغییر جهت قیمت بیت کوین سبب شد تا روز گذشته بیت کوین در ابتدا با ورود قدرتمند به مرز ۵۹ هزار دلاری از این کانال هم عبور کند و رکوردی جدید در محدوده ۶۰ هزار دلاری به ثبت برساند.

افزایش سرمایه گذاری شرکت ها و نهاد‌‌‌‌های بزرگ و دومینوی ورود بانک ها به خدمات مربوط به رمز ارزها در مقطع کنونی سبب پشتوانه قیمتی بیت کوین شده است.

از زمانی که گروه خودروسازی تسلا از سرمایه گذاری ۱.۵ میلیارد دلاری خود در بیت کوین خبر داده قیمت آن بیش از ۴۰ درصد رشد داشته است.


تحلیلگران معتقد هستند قیمت بیت کوین سقف مهمی را شکسته و می‌تواند درگاه مناسبی برای افزایش قیمت تا کانال ۷۰ هزار دلار باشد. اما آنچه مهم است روند استقبال سرمایه گذاران نهادی از این بازار است اگر استقبال از بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی زیاد باشد امکان رشد قیمت وجود دارد.


با این حال گروهی از کارشناسان نیز با توجه به روند گذشته قیمت بیت کوین درباره ریسک بالای سرمایه گذاری در این بازار به معامله گران هشدار داده اند.
بیت کوین

بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۴ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۶۰.۷۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۱۷.۴۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۱.۷۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۲۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین60,882۱,۵۲۶,۳۱۷,۹۱۳
اتریوم1,889۴۷,۳۸۱,۵۲۷
بایننس کوین270۶,۷۸۴,۳۳۲
تتر0.99۲۵,۰۶۲
کاردانو1.08۲۷,۰۷۵
پولکادات37.05۹۲۸,۸۷۸
ریپل0.45۱۱,۳۷۶

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار