menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۳ فروردین

جستجو
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۴:۴۸:۴۷
۱۴۰۰/۱/۲۳ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۳ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۳ فروردین


شهرنوشت- قیمت بیت کوین در اوایل روز شنبه به بالاترین قیمت خود یعنی ۶۱ هزار و ۷۱۲ دلار رسید. این ارز پس از هفته ها نوسان بین ۵۰ هزار تا ۵۲ هزار دلار، برای اولین بار در حدود ۶۰ هزار دلار معامله شد.


بیت کوین پس از رسیدن به حداکثر ۶۰ هزار و ۹۰۰ دلار سپس کاهش قیمت داشت.


علاوه بر این، فشار فروش بر روی بیت کوین کاهش یافته است، زیرا شاخص تغییر موقعیت دارنده بلند مدت برای اولین بار در پنج ماه گذشته افزایش یافت و این نشان می‌دهد که استخراج کنندگان بیت کوین به جای فروش آن، شروع به جمع آوری بیت کوین کرده اند.


در حالی که قیمت بیت کوین به کمتر ۶۰ هزار دلار بازگشت، اما ریپل و XRP به دلیل موفقیت حقوقی جهش پیدا کردند. موفقیت‌‌‌‌های شرکت XRP در دادگاه ریپل باعث شد که ارز دیجیتال XRP بیشترین رشد ۲۴ ساعته را نسبت به سایر ارز‌‌‌‌های دیجیتال به ثبت برساند. قیمت این ارز دیجیتال با رشد ۲۵ درصدی در طول یک شبانه روز، روی ۱.۳۱ دلار قرار گرفته است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۳ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۲.۷۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۸.۶۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۶۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۶.۲۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین60,329۱،۵۸۳،۶۸۴،۴۹۵
اتریوم2,154۵۶,۵۴۷,۳۴۵
بایننس کوین560۱۴,۷۰۴,۲۵۰
ریپل1.34۳۵,۰۷۴
تتر0.99۲۶,۲۴۷
کاردانو1.31۳۴,۴۷۶
پولکادات41.32۱,۰۸۴,۶۹۳
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار