menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ فروردین

جستجو
یکشنبه ۱ خرداد ۱۴۰۱ | ۴:۴۶:۳۴
۱۴۰۰/۱/۲۲ یکشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ فروردین

 

شهرنوشت- بیت کوین برای اولین بار طی یک ماه گذشته از مرز ۶۰ هزار دلار گذشت. بزرگترین ارز مجازی دنیا هفته هاست بین ۵۲ تا ۵۹ هزار دلار معامله می‌شود.

 

در این میان، اتر، دومین ارز مجازی بزرگ دنیا از نظر ارزش بازار، چند روز پس از اینکه برای اولین بار از ۲ هزار و ۱۰۰ دلار گذشته بود، حالا به ۲ هزار و ۲۰۰ دلار رسیده است.

 

این افزایش قیمت ها چند روز قبل از آن صورت گرفته که صرافی ارز دیجیتال کوین بیس تجارت در نزدک را آغاز کند. همچنین طرفداران بیت کوین خوش بین هستند که یک صندوق قابل معامله در بورس بارویکرد ارز‌‌‌‌های دیجیتال در ۲۰۲۱ تصویب شود.

 

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۳.۲۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۵.۲۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۳.۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین59,670۱,۵۴۴,۱۴۳,۸۳۵
اتریوم2,125۵۴,۹۹۴,۲۵۵
بایننس کوین476۱۲,۳۱۹,۴۰۸
ریپل1.43۳۶,۹۹۰
تتر1۲۵,۹۳۲
کاردانو1.21۳۱,۳۳۳
پولکادات40.54۱,۰۴۸,۹۸۹
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار