menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ اسفند

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۳:۶:۵۳
۱۳۹۹/۱۲/۲۲ جمعه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ اسفند


شهرنوشت- بیت کوین در ادامه روند صعودی خود موفق به عبور از تراز ۵۶ هزار دلاری شد. همزمان با ثبت رکورد تازه و شکل گیری حمایت در ناحیه ۵۰ هزار دلار و عبور قیمت بیت کوین از مقاومت ۵۴ هزار و ۴۰۰ دلار، برخی از کارشناسان معتقد هستند که قیمت بیت کوین می‌تواند تا ۷۰هزار دلار هم اوج بگیرد.


قرار است در ۱۵ تا ۱۷ مارس (۲۶ تا ۲۸ اسفند) مقامات فدرال ایالات متحده آمریکا میزبان حراج برای بیت کوین باشند. با توجه به میزان ارائه بیت کوین این حراج رویداد بزرگی به شمار نمی‌رود. با این حال این رویداد برای طرفداران رمزارزها، می‌تواند اتفاق خوبی ارزیابی شود. یکی از شرایط این حراجی فروش کامل یک بیت کوین است، بسیاری از سرمایه گذاران شاخص مشتاق ورود به این معامله خواهند بود.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۶ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۷۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۸.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۷۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۳.۶۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۴۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین56,819۱,۴۳۷,۵۱۲,۷۲۷
اتریوم1,811۴۵,۸۳۵,۸۴۱
بایننس کوین282.42۷,۱۴۵,۱۳۱
تتر1۲۵,۳۰۰
کاردانو1.11۲۸,۰۸۳
پولکادات36.69۹۲۸,۲۵۷
ریپل0.46۱۱,۶۴۵
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار