menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ اردیبهشت

جستجو
دوشنبه ۲۷ دی ۱۴۰۰ | ۵:۷:۴۳
۱۴۰۰/۲/۲۲ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۲ اردیبهشت

 

شهرنوشت- بیت کوین برخلاف انتظار اولیه معامله گران در روز‌‌‌‌های اخیر در شکستن مرز روانی مهم ۶۰ هزار دلاری ناکام بوده است و برخی از کارشناسان معتقدند تداوم این وضعیت بازار را با فشار فروش سنگینی مواجه خواهد کرد.


مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در حال حاضر ۲ هزار و ۴۷۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۷۳ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۴۷ درصد کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۹ درصد در اختیار اتریوم است.


پس از آنکه اشاره نکردن به دوج کوین در یک برنامه توسط ایلان ماسک باعث ریزش شدید این رمزارز شد، بنیان گذار اسپیس ایکس و تسلا که از بزرگ ترین پشتیبانان دوج کوین محسوب می‌شود در توییتی نوشت: «در سه ماهه نخست سال آینده یک فضاپیما به نام دوج-۱ توسط اسپیس ایکس به فضا پرتاب خواهد شد که پرداخت هزینه‌‌‌‌های آن با استفاده از دوج کوین امکان پذیر است. جزئیات این برنامه در آینده مشخص می‌شود.»


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۴۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۰۰.۶۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۹.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۰۴.۳۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین57,766۱,۳۴۴,۲۲۳,۸۸۵
اتریوم4,322۱۰۰,۵۸۴,۸۳۰
بایننس کوین680۱۵,۸۲۸,۷۱۹
دوج کوین0.49۱۱,۴۶۳
تتر0.99۲۳,۲۶۷
کاردانو1.80۴۱,۸۸۷
ریپل1.52۳۵,۳۷۰
پولکادات40.53۹۴۳,۱۷۹
 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار