menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۱ اردیبهشت

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۱:۱۲:۱۳
۱۴۰۰/۲/۲۱ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۱ اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۱ اردیبهشتشهرنوشت-
اقبال کسب و کار ها به ارز‌‌‌‌های دیجیتالی کماکان رو به گسترش است. نتایج یک نظرسنجی صورت گرفته توسط مسترکارد نشان می‌دهد که ۴۰ درصد مشتریان این شرکت مایل هستند تا در کسب و کار‌‌‌‌های خود از ظرفیت ارز‌‌‌‌های دیجیتالی بهره ببرند. این میزان به ویژه در بین مدیران جوان تر قابل توجه بوده و ۷۷ درصد‌ آنها در خصوص استفاده از ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در کسب و کار خود ابراز تمایل کرده اند.


مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در حال حاضر ۲ هزار و ۴۳۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۲ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۰ درصد کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۸ درصد در اختیار اتریوم است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۳ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۳۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۵۱.۷۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۸.۶۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۸.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین54,683۱,۳۱۶,۸۷۷,۲۰۲
اتریوم3,900۹۳,۹۵۸,۰۱۹
بایننس کوین640۱۵,۴۳۵,۰۱۲
دوج کوین0.47۱۱,۴۲۶
تتر0.99۲۴,۱۲۶
کاردانو1.61۳۸,۸۴۲
ریپل1.40۳۳,۷۷۹
پولکادات36.49۸۷۸,۸۶۱
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار