menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۰ اسفند

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۰:۰:۴۹
۱۳۹۹/۱۲/۲۰ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۰ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۲۰ اسفندشهرنوشت-
این روزها ارز‌‌‌‌های دیجیتال روندی صعودی در پیش گرفته اند، با این حال کارشناسان رمز ارزها همواره تاکید می‌کنند که اکنون بیت کوین و برخی ارز‌‌‌‌های دیجیتال به اوج قیمت خود رسیده اند و سرمایه گذاری بر روی آنها اشتباه است چرا که احتمال افت مجدد قیمت ها وجود دارد.


یک بانک آلمانی به نام دونر- رویشل که در هامبورگ مستقر است، به نخستین بانک این کشور تبدیل شده که امکان خرید و نگهداری ارز‌‌‌‌های دیجیتالی را برای مشتریانش فراهم کرده است.


همچنین شرکت نروژی اکر اسا که بیشتر در حوزه نفت و گاز فعال است هم اعلام کرده ۵۸ میلیون دلار در بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی سرمایه گذاری و یک واحد مخصوص به این ارز ها را هم در شرکت خود ایجاد خواهد کرد.


در ادامه ورود شرکت‌‌‌‌های سرمایه گذاری به بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی، کمپانی چینی میتو نیز اعلام کرده ۴۰ میلیون دلار در این بازار سرمایه گذاری کرده است. از این مبلغ ۱۷.۹ میلیون دلار صرف خرید بیت کوین و ۲۲.۱ میلیون دلار هم صرف خرید اتریوم شده است.


شرکت کوین فلیپ نیز در آمریکا اعلام کرده که امکان پشتیبانی از رمزارز دوج کوین در خودپرداز‌‌‌‌های این شرکت فراهم شده است. پیش از این حدود یک هزار و ۸۰۰ دستگاه این شرکت از بیت کوین پشتیبانی می‌کردند.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۹۸.۹۶ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۸.۸۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۶.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۱۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۳.۱۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۵۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین53,569۱,۳۲۸,۹۴۹,۸۰۹
اتریوم1,798۴۴,۶۲۵,۷۴۶
بایننس کوین279.17۶,۹۲۵,۶۴۹
تتر1۲۴,۸۰۸
کاردانو1.15۲۸,۵۲۹
پولکادات37.36۹۲۶,۸۲۶
ریپل0.46۱۱,۵۶۷
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار