menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۹ اسفند

جستجو
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۲:۵:۳۰
۱۳۹۹/۱۲/۱۹ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۹ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۹ اسفند


شهرنوشت- قیمت بیت کوین از مقاومت ۵۰ هزار دلاری عبور کرد و حرکت صعودی به خود گرفت. در حال حاضر قیمت این ارز دیجیتال بالاتر از ۵۰ هزار دلار است. تحلیلگران معتقدند در حال حاضر کانال افزایشی تشکیل شده است. بنابراین اگر مرز ۵۰ هزار دلار حفاظت شود، قیمت بیت کوین می‌تواند وارد فاز تازه ای از صعود شود.


به تازگی شرکت چینی میتو (Meitu)، سازنده اپلیکیشن روتوش عکس که در بازار بورس هنگ کنگ هم حضور دارد، به صورت رسمی اعلام کرد که ۴۰ میلیون دلار بیت کوین و اتر خریده است.


همچنین وزیر اقتصاد هند هم در تازه ترین اظهار نظر در خصوص ارز‌‌‌‌های دیجیتال گفته است؛ هیچ ممنوعیت سراسری در خصوص استفاده از ارز‌‌‌‌های دیجیتال وجود ندارد. او همچنین در صحبت‌‌‌‌های خود از ارز‌‌‌‌های دیجیتال به عنوان «پنجره ای» برای آزمایش و کسب تجربه یاد کرده است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۴۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۱۲.۰۳ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۴۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۷.۷۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۲۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین54,334۱,۳۵۵,۰۹۳,۵۸۴
اتریوم1,844۴۵,۹۹۵,۰۴۸
بایننس کوین244.48۶,۰۸۴,۸۷۳
تتر1۲۴,۸۹۰
کاردانو1.13۲۸,۳۷۳
پولکادات36.38۹۰۵,۴۶۲
ریپل0.48۱۲,۰۱۱

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار