menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۸ فروردین

جستجو
پنج شنبه ۵ خرداد ۱۴۰۱ | ۰:۱۲:۴۷
۱۴۰۰/۱/۱۸ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۸ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۸ فروردین

 

شهرنوشت- مجموع ارزش بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی اکنون به چیزی در حدود ۲ تریلیون دلار رسیده که این به معنای ارزش بازاری معادل ارزش بازار شرکت اپل به عنوان دومین شرکت بزرگ در جهان است.


مجموع ارزش ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در حال حاضر همچنین از مجموع ارزش بازار شرکت‌‌‌‌های گوگل و تسلا نیز بیشتر است. انتظار می‌رود به زودی ارز‌‌‌‌های دیجیتالی به با ارزش ترین بازار جهان تبدیل شوند.


در اتفاقی بزرگ برای بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی قرار است سهام صرافی کوین بیس که یکی از بزرگ ترین صرافی‌‌‌‌های دیجیتالی جهان است در بازار بورس نیویورک عرضه اولیه شود. این نخستین عرضه بزرگ بورسی مربوط به ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در بورس آمریکا است و کمیسیون بورس واوراق بهادار امریکا پس از مدت ها کشمکش با این کار موافقت کرد.


افزایش جذابیت سایر ارز‌‌‌‌های دیجیتالی برای معامله گران به ویژه پس از ناکامی بیت کوین در فتح کانال ۶۰ هزار دلاری باعث شده است تا در روز‌‌‌‌های اخیر و برای نخستین بار، سهم بیت کوین از کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی به کمتر از دو سوم کاهش پیدا کند.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۳.۵۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۱.۷۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۹۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۳.۲۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین58,045۱,۵۲۸,۲۵۵,۲۷۰
اتریوم2,095۵۵,۱۷۶,۲۴۰
بایننس کوین409۱۰,۷۸۱,۱۸۳
ریپل1.03۲۷,۱۲۱
تتر0.99۲۶,۳۲۸
کاردانو1.28۳۳,۷۰۱
پولکادات42.71۱,۱۲۴,۶۲۴
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار