menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۸ اسفند

جستجو
چهارشنبه ۲۹ دی ۱۴۰۰ | ۱۱:۲۹:۵۰
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۸ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۸ اسفند

 

شهرنوشت- بررسی بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتال نشان می‌دهد که افزایش سرمایه‌‌‌‌های جدید ورودی باعث افزایش قیمت ارز‌‌‌‌های دیجیتالی شده است. در ادامه ورود شرکت‌‌‌‌های سرمایه گذاری به بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی، یک کمپانی چینی هم اعلام کرده که ۴۰ میلیون دلار در این بازار، سرمایه گذاری کرده است. براساس اعلام این شرکت از این مبلغ ۱۷.۹ میلیون دلار صرف خرید بیت کوین و ۲۲.۱ میلیون دلار هم صرف خرید اتریوم شده است.


شرکت کوین فلیپ نیز در آمریکا اعلام کرد که امکان پشتیبانی از رمزارز دوج کوین در خودپرداز‌‌‌‌های این شرکت فراهم شده است. پیش از این حدود یک هزار و ۸۰۰ دستگاه این شرکت از بیت کوین پشتیبانی می‌کردند.


ریزش اخیر ارز‌‌‌‌های دیجیتالی علاوه بر بسیاری از سهامداران خرد باعث کاهش شدید ارزش سهام شرکت‌‌‌‌های بزرگی شده است که اقدام به سرمایه گذاری در‌ آنها کرده اند. با این حال به نظر نمی‌رسد که روند ورود شرکت‌‌‌‌های بزرگ به بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی متوقف شده باشد.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۴۷.۱۳ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۸.۶۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۰۱.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۴۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۷.۱۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۲۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین50,892۱,۲۴۴,۲۵۳,۱۶۶
اتریوم1,751۴۲,۸۱۲,۸۸۸
بایننس کوین240.21۵,۸۷۲,۸۲۵
کاردانو1.14۲۸,۱۱۶
تتر1۲۴,۴۶۶
پولکادات35.28۸۶۲,۵۶۰
ریپل0.46۱۱,۴۴۹
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار