menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۷ فروردین

جستجو
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۲:۳:۵۷
۱۴۰۰/۱/۱۷ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۷ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۷ فروردین

 

شهرنوشت- در اتفاقی بزرگ برای بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی قرار است سهام صرافی کوین بیس که یکی از بزرگ ترین صرافی‌‌‌‌های دیجیتالی جهان است در بازار بورس نیویورک عرضه اولیه شود. این نخستین عرضه بزرگ بورسی مربوط به ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در بورس آمریکا است و کمیسیون بورس و اوراق بهادار امریکا پس از مدت ها کشمکش با این کار موافقت کرد.

همزمان با این اتفاق کوین بیس اعلام کرد برت ردفیرن- یکی از مدیران ارشد سابق کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا را برای اطمینان از پایبندی به قوانین استخدام کرده است.

ارزش بازار ارز‌‌‌‌های مجازی دیروز به بالاترین رقم دو تریلیون دلار رسیده است و بیشتر این افزایش ارزش مربوط به بیت کوین می‌شود که ارزش بازار آن در طول یک هفته برابر با یک تریلیون دلار بود.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۱ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۴.۰۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۴۵.۴۷ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۰۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۸.۸۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۹۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین58,817۱,۵۳۶,۳۰۳,۳۵۶
اتریوم2,128۵۵,۵۸۳,۶۷۸
بایننس کوین381.01۹,۹۵۱,۹۸۰
تتر1۲۶,۱۲۱
پولکادات44.54۱,۱۶۳,۳۸۲
کاردانو0.87۲۲,۷۲۷

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار