menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۶ فروردین

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۰:۵۷:۵۷
۱۴۰۰/۱/۱۶ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۶ فروردین
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۶ فروردین


شهرنوشت- افزایش جذابیت سایر ارز‌‌‌‌های دیجیتالی برای معامله گران به ویژه پس از ناکامی بیت کوین در فتح کانال ۶۰ هزار دلاری باعث شده است تا در روز‌‌‌‌های اخیر و برای نخستین بار، سهم بیت کوین از کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی به کمتر از دو سوم کاهش پیدا کند.


به عقیده تحلیلگران، ادامه کاهش سلطه بیت کوین بر بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی ممکن است منجر به صعود سنگین دیگر ارزها و ورود شرکت‌‌‌‌های بزرگ به صورت گسترده تر در بازار این رمزارزها شود.


مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در حال حاضر یک هزار و ۹۴۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۰.۴۳ درصد بیشتر شده است. در حال حاضر ۵۹ درصد کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۴ درصد در اختیار اتریوم است. بیت کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله گران بر بستر بلاک چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۵.۴۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۳۵.۳۸ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۰۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۳.۵۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۷۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین57,820۱,۴۹۳,۷۱۳,۵۳۶
اتریوم2,045۵۲,۸۴۴,۹۹۷
بایننس کوین346۸,۹۵۲,۲۱۲
تتر1۲۵,۸۳۵
پولکادات42.93۱,۱۰۹,۱۱۵
کاردانو1.19۳۰,۷۴۲

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار