menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۶ اسفند

جستجو
یکشنبه ۱۲ تیر ۱۴۰۱ | ۴:۱۰:۴۶
۱۳۹۹/۱۲/۱۶ شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۶ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۶ اسفند

 

شهرنوشت- ارزش بیت کوین پس از یک کاهش ۳.۴ درصدی دوباره بالا رفت، ولی همچنان ۱۰ هزار دلار پایین تر از اوج بیش از ۵۸ هزار دلار آن در ماه فوریه معامله می‌شود.


بیت کوین ۲۱ درصد از ارزش خود را در هفته گذشته از دست داد، اما هنوز هم ارزش آن پنج برابر نسبت به سال گذشته بالاتر است. برخی عقیده دارند این ارز مجازی می‌تواند مانند طلا پشتوانه ای در برابر تورم و ضعف پول‌‌‌‌های رایج باشد و تبدیل به بخش بزرگ تری از اوراق بهادار سازمانی خواهد شد.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۱۴.۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۸.۹۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۸۲.۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۷۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


کاردانو
کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۶.۷۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۳۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین49,039 ۱,۲۵۵,۲۲۵,۰۲۴
اتریوم1,584۴۰,۵۵۰,۸۱۲
کاردانو1.15۲۹,۴۳۳
بایننس کوین228.85 ۵,۸۵۷,۶۶۸
تتر1 ۲۵,۵۹۶
پولکادات34.03۸۷۱,۰۳۱
ریپل0.46۱۱,۹۷۸

 

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار