menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۳ اردیبهشت

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۶:۴۵
۱۴۰۰/۲/۱۳ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۳ اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۳ اردیبهشت

 

شهرنوشت- شرکت ویزا کارت که یکی از دو شرکت بزرگ پرداخت‌‌‌‌های بین المللی در جهان محسوب می‌شود اعلام کرده که ۳۵ ارز دیجیتالی در مسیر پذیرش توسط ویزا برای استفاده به عنوان ابزار پرداخت و دریافت در نظر گرفته است.


مدیرعامل این شرکت از بیت کوین و ارز‌‌‌‌های دیجیتالی توسعه یافته شده توسط بانک‌‌‌‌های مرکزی به عنوان طلا‌‌‌‌های دیجیتالی نام برده که یک پتانسیل بسیار بزرگ در آینده دارند.


رویای کسب سود‌‌‌‌های هنگفت و نوسانات وسوسه انگیز ارز‌‌‌‌های دیجیتالی باعث شده است تا شمار ورود سرمایه‌‌‌‌های جدید به این بازار ها با شیبی تند رو به افزایش باشد.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۵.۹۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۵۸.۲۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۵.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۶.۶۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۱۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین57,973۱,۳۱۸,۱۳۹,۴۶۱
اتریوم3,096۷۰,۳۹۸,۱۰۱
بایننس کوین629۱۴,۳۲۳,۰۰۳
ریپل1.60۳۶,۵۷۶
تتر0.99۲۲,۷۳۶
دوج کوین0.38۸,۶۷۲
کاردانو1.34۳۰,۴۹۹
پولکادات37.84۸۶۰,۴۰۵
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار