menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۲ اسفند

جستجو
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۲:۳:۲۸
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۲ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۲ اسفند

 

شهرنوشت- قیمت بیت کوین در بازار آزاد صبح امروز سه شنبه ۱۲ اسفند ساعت ۱۰ با افزایش ۴.۷ درصدی، ۴۸ هزار و ۵۰۲ دلار معامله شد.

نخستین روز معاملات جهانی، بازارها نوسانات اندکی داشتند و به نظر می‌رسد بعد از مدت ها سرمایه گذاران بیش از اینکه هیجانی عمل کنند، کمی
گفتنی است، سیتی بانک در گزارش اخیر خود اعلام کرده که معتقد است بیت کوین در حال حاضر به «نقطه اوج» رسیده است و می‌تواند روزی «ارز انتخابی برای تجارت بین المللی» شود، زیرا شرکت هایی مانند تسلا و پی پال به آن اعتماد دارند.

سیتی بانک اعلام کرده که «بنابراین آینده بیت کوین هنوز نامشخص است، اما با تعادل ارز در نقطه اوج پذیرش جریان اصلی یا سقوط، به طور احتمالی تحولات در کوتاه مدت تعیین کننده خواهد بود.»

قیمت بیت کوین بعد از رسیدن به ۵۸ هزار دلار به حدود ۴۷ هزار دلار سقوط کرد. کارشناسان رمز ارز ها هشدار داده بودند که سرمایه گذاری بر روی بیت کوین و برخی ارز‌‌‌‌های دیجیتال اشتباه است چرا که به احتمال زیاد به زودی قیمت ها نزولی خواهند شد!

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۱۰.۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۷۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۷۷.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۵۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو
کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۸.۸۹ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۵۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین48,819۱,۲۸۰,۲۸۲,۵۸۰
اتریوم1,545.15۴۰,۵۲۱,۶۵۴
کاردانو1.22۳۱,۹۲۸
بایننس کوین246.49۶,۴۶۴,۲۷۵
تتر1۲۶,۲۴۱
پولکادات35.52 ۹۳۱,۵۰۰
ریپل0.43۱۱,۳۸۰
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار