menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۱ اسفند

جستجو
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۵:۵۰:۲۹
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۱ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۱ اسفندشهرنوشت-
سقوط ۵/ ۱۷ درصدی بیت کوین و عملکرد ضعیف این رمزارز در برابر تغییرات بازار سبب مشکوک شدن سرمایه گذاران نسبت به این بازار شده است. بزرگ ترین و پرطرفدارترین رمز ارز جهان در روز‌‌‌‌های اخیر تا کانال ۴۳ هزار واحدی هم سقوط کرد.

 
برخی از منابع خبری از احتمال تحقیق و تفحص مراجع قضایی از ایلان ماسک مدیرعامل تسلا در خصوص توییت‌‌‌‌های جنجالی او در حمایت از دو ارز دیجیتالی خاص خبر داده اند. ایلان ماسک تاکنون در توییت‌‌‌‌های منتشر شده در صفحه شخصی خود از دو ارز دیجیتال حمایت کرده است.


این در حالی است که مدیرعامل تسلا پس از اصلاح قیمت بیت کوین و سقوط سهام شرکت تسلا، جایگاه خود را به عنوان ثروتمند ترین فرد جهان از دست داد. برخی تحلیلگران معتقدند کاهش قیمت بیت کوین و سقوط سهام تسلا با یکدیگر ارتباط دارند.

 
گفتنی است، ساتوشی ناکاموتو نام استعاره ای شخص یا گروهی است که بیت کوین را ایجاد کرده و تا اواخر سال ۲۰۱۰ نیز به توسعه آن مشغول بوده اند. اگرچه برخی گزارش‌‌‌‌های اولیه ناکاموتو را شخصی ژاپنی معرفی کرده، اما برخی او را انگلیسی یا اهل یک کشور غربی می‌دانند.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۶۱.۲۴ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۷۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۶۴.۳۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۴۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


کاردانو
کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۴۰.۲۸ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۷۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار