menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۱ اردیبهشت

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۵:۳۶:۲
۱۴۰۰/۲/۱۱ شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۱ اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۱ اردیبهشت

 

شهرنوشت- بعد از ریزش بیت کوین تا کانال ۴۰ هزار دلار این ارز بخشی از ریزش را جبران کرده، اما نتوانسته سقف قبلی خود را به دست بیاورد.


این در حالی است که اتریوم بعد از ریزش‌‌‌‌های دو هفته قبل همچنان سقف‌‌‌‌های جدید ثبت می‌کند. ارز اتریوم در جریان معاملات هفته گذشته حدود ۱۸ درصد رشد کرده و از مرز ۲ هزار و ۷۵۰ دلار نیز عبور کرد.


گفتنی است، بازار رمزارز ها روز گذشته بازگشت خوبی نشان داده که بیانگر خرید و ورود سرمایه گذاران به این بازار در سطح پایین است. روند حرکت بازار رمزارز ها و عبور بیت کوین از سطح مقاومت ۵۵ هزار دلاری بیانگر آن است که سرمایه گذاران همچنان با کاهش قیمت ها به این بازار جذب می‌شوند.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۸ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۷.۱۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۲۸.۸۹ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۴.۳۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۶.۸۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۲۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین58,017۱,۳۶۳,۴۶۴,۰۶۵
اتریوم2,842۶۶,۸۰۶,۷۷۸
بایننس کوین628۱۴,۷۷۹,۴۸۷
ریپل1.59۳۷,۲۶۹
تتر1۲۳,۵۰۴
دوج کوین0.36۸,۶۰۴
کاردانو1.36۳۱,۹۵۷
پولکادات36.96۸۶۸,۵۶۹
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار