menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۰ اسفند

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۱۹:۴۴
۱۳۹۹/۱۲/۱۰ یکشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۰ اسفند
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در ۱۰ اسفند

 

شهرنوشت- از روز گذشته قیمت کاردانو با جهش قیمتی به رده سوم ارز‌‌‌‌های دیجیتال بازار رسیده است. قیمت این ارز دیجیتال طی دو هفته گذشته حدود ۴۵ درصد رشد داشته است. کاردانو با عبور از ۱.۲۰ دلار به جمع سه ارز دیجیتال برتر بازار رسیده، این در حالی است که حجم معاملات این ارز دیجیتال هم رکورد تازه ای ثبت کرده است.

گفتنی است، ایلان ماسک مدیرعامل تسلا پس از اصلاح قیمت بیت کوین و سقوط سهام شرکت تسلا، جایگاه خود را به عنوان ثروتمند ترین فرد جهان از دست داد. برخی تحلیلگران معتقدند کاهش قیمت بیت کوین و سقوط سهام تسلا با یکدیگر ارتباط دارند.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۸۳۲.۳۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۵۹.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱۵۵.۵۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۱.۲۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

کاردانو
کاردانو با نماد اختصاری ADA یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۷.۳۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۲.۶۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

 

قیمت انواع ارز‌‌‌‌های دیجیتالی از جمله بیت کوین، اتریوم در ۱۰ اسفند را در ادامه این خبر ببینید:

 

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین44,873۱,۱۹۷,۴۳۵,۹۷۳
اتریوم1,354۳۶,۱۴۰,۷۷۱
کاردانو1.20۳۲,۰۱۶
تتر1۲۶,۷۲۰
بایننس کوین210.02۵,۶۰۴,۳۹۴
پولکادات30.94۸۲۵,۶۹۲
ریپل0.41۱۱,۱۰۳

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار