menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در یک خرداد

جستجو
سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱ | ۲:۴۴:۳۷
۱۴۰۰/۳/۱ شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در یک خرداد
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در یک خرداد

 

شهرنوشت- طی ساعات گذشته بیت کوین باز هم کانال ۴۰ هزار دلاری را از دست داد.

در ۲۴ ساعت گذشته همچنین ۱.۸۵ بیت کوین در بازار جهانی به ارزش ۷۵ میلیارد دلار خرید و فروش شده است که تعداد بیت کوین‌‌‌‌های بازار هم به ۱۸ میلیون و ۷۱۳ هزار و ۷۰۰ عدد رسیده است.

اتریوم هم به عنوان دومین ارز از نظر کل ارزش بازار ۱.۲ درصد ریخته و به ۲۷۱۱ دلار رسیده است که نسبت به ۷ روز پیش ۳۰ درصد پایین تر است.

باینانس کوین هم که جایگاه سومین ارز مجازی بزرگ بازار را در اختیار دارد برخلاف دو ارز دیگر ۱.۳ درصد رشد قیمت داشت و به ۳۸۲ دلار رسید. قیمت این ارز هم نسبت به ۷ روز پیش ۳۵ درصد پایین تر است.

نکته دیگر بازار آنکه دوج کوین که زمانی چهارمین ارز بازار بود حالا به جایگاه هفتمین ارز از نظر ارزش بازار سقوط کرده و هم اکنون با قیمت ۳۸ سنت در حال معامله است.

در ۲۴ ساعت گذشته ۲۳۰ میلیارد دلار در بازار جهانی ارز پول جابه جا شده و ارزش کل این بازار هم به یک هزار و ۷۷۷ میلیارد دلار رسیده است که نسبت به دیروز ۳.۳ درصد بالاتر است.

بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۶۹.۳۲ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۷۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۳۱۲.۵۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۶.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۸.۶۲ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۱۷ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین36,995۹۰۳,۴۱۰,۹۶۰
اتریوم2,322۵۶,۷۰۹,۴۷۲
تتر1۲۴,۴۹۶
بایننس کوین312۷,۶۳۷,۸۷۹
کاردانو1.49۳۶,۴۸۳
ریپل0.92۲۲,۶۸۹
دوج کوین0.33۸,۲۱۷
پولکادات22.18۵۴۲,۷۲۳
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار