menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در یکم اردیبهشت

جستجو
جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۱:۴۱:۷
۱۴۰۰/۲/۱ چهارشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در یکم اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در یکم اردیبهشت

 

شهرنوشت- مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در حال حاضر ۲ هزار و ۳۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۱.۵۱ درصد بیشتر شده است.


در حال حاضر ۵۴ درصد کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۵ درصد در اختیار اتریوم است.

برخی از تحلیلگران بر این باورند که بیت کوین می‌تواند حداقل برای دوره ای کوتاه مدت وارد نوسان در بازه محدود میان ۵۰ تا ۶۵ هزار دلار شود.


گفتنی است، بیت کوین هفته گذشته و پس از ورود اولین صرافی مبتنی بر رمزارزها به وال استریت روز‌‌‌‌های صعودی را سپری می‌کرد و حتی با ورود به کانال ۶۴ هزار دلاری سقف قیمتی تاریخی خود را نیز شکست. در روز‌‌‌‌های انتهایی هفته گذشته با تغییر جهت طی ۴ روز بیشتر از ۱۲ درصد از ارزش خود را از دست داد.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۱.۰۳ تریلیون دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۸.۶۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۶۴.۹۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۲.۴۸ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۱.۵۶ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۳۱ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار