menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در چهارم خرداد

جستجو
جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱ | ۱۲:۵۵:۲۴
۱۴۰۰/۳/۴ سه شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در چهارم خرداد
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در چهارم خرداد

 

شهرنوشت- بعدازظهر دیروز بعد از اینکه مدیرعامل تسلا، ایلان ماسک در توییتر خود اعلام کرد که وی در حال بحث و گفتگو در مورد پایداری سکه دیجیتالی است، قیمت بیت کوین حدود ۴ درصد افزایش پیدا کرد.


بر این اساس ایلان ماسک توییت کرد که با استخراج کنندگان بیت کوین در آمریکای شمالی صحبت کرده است و آنان متعهد شده اند از انرژی‌‌‌‌های تجدیدپذیر در استخراج بیت کوین استفاده کنند و از تمام استخراج کنندگان در سراسر دنیا نیز چنین درخواستی دارند. پس از این توییت در عرض چند دقیقه، قیمت به بیش از ۳۹ هزار و ۵۰۰ دلار افزایش یافت!


به طورکلی، بیت کوین در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۱۷ درصد رشد کرده است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۱۵.۷۱ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۲۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۹۹.۱۶ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۶۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۰.۱۵ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۵۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین38,245۹۱۷,۸۰۳,۵۸۵
اتریوم2,587۶۲,۰۹۸,۳۲۰
تتر1۲۴,۰۳۳
بایننس کوین343۸,۲۴۹,۰۶۳
کاردانو1.53۳۶,۷۸۰
ریپل0.97۲۳,۴۸۸
دوج کوین0.34۸,۳۱۲
ای یو اس دی کوین1۲۴,۰۰۴
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار