menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در پنجم اردیبهشت

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۱۶:۴۶
۱۴۰۰/۲/۵ یکشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در پنجم اردیبهشت
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در پنجم اردیبهشت

 

شهرنوشت- ارزش بیت کوین ، بزرگ ترین و محبوب ترین ارز مجازی دنیا، ۲۲.۵ درصد نسبت به اوج قیمت آن در چهاردهم آوریل یعنی ۶۴ هزار و ۸۹۵ دلار پایین آمده است.


ارزش ارز مجازی اتر هم در روز شنبه با ۴.۹۱ درصد کاهش به ۲ هزار و ۲۵۳ دلار رسید، یعنی ۱۱۶.۳۶ دلار از ارزش خود را نسبت به قیمت قبلی از دست داد.


بیت کوین و سایر ارز‌‌‌‌های مجازی در روز جمعه کاهش ارزش زیادی را تجربه کردند که نتیجه ترس از محدود شدن سرمایه گذاری در سرمایه‌‌‌‌های دیجیتال به خاطر طرح جو بایدن برای بالا بردن مالیات بر افزایش سرمایه بوده است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۹۳۲.۸۵ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۹.۵۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۵۵.۰۱ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۳.۵۳ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


بایننس کوین
بایننس کوین با نماد اختصاری BNB یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۷۵.۵۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۴.۰۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین49,910۱,۲۲۷,۹۳۲,۱۱۱
اتریوم2,208۵۴,۳۳۴,۱۲۹
بایننس کوین492۱۲,۱۱۱,۶۴۷
تتر0.99۲۴,۵۹۹
ریپل1.05۲۵,۹۸۴
دوج کوین0.27۶,۸۷۳
کاردانو1.10۲۷,۲۵۵
پولکادات29.58۷۲۷,۸۳۹
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار