menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در هشتم خرداد

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۱۰:۱:۵۲
۱۴۰۰/۳/۸ شنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در هشتم خرداد
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در هشتم خرداد

 

شهرنوشت- انتشار خبری مبنی بر احتمال تشدید مجدد محدودیت‌ها بر روی استخراج کنندگان ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در چین مجددا باعث افزایش فشار فروش در بازار‌ها شده است.


طبق گفته برخی منابع خبری چینی، دولت می‌خواهد پس از ممنوع اعلام کردن استخراج ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی، متخلفان را با مجازات‌‌‌‌‌های سنگینی جریمه کند. البته داده‌ها حاکی از آن است که استخراج کنندگان بیت‌کوین کماکان تمایل کمی برای فروش بیت کوین ‌‌‌‌‌های در اختیار خود دارند.


مجموع ارزش بازار جهانی ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در حال حاضر یک هزار و ۵۹۰ میلیارد دلار برآورد می‌شود که این رقم نسبت به روز قبل ۸.۴۴ درصد کمتر شده است. در حال حاضر ۵۰ درصد کل بازار ارز‌‌‌‌های دیجیتالی در اختیار بیت کوین و ۱۷ درصد در اختیار اتریوم است.


بیت‌کوین در برخی از ساعات روز‌‌‌‌‌های گذشته موفق شده تا جایگاه خود را در بالای کانال ۴۰ هزار دلاری تثبیت کند. از طرف دیگر میزان ورود ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی به صرافی‌ها تغییری محسوس نسبت به روز‌‌‌‌‌های قبل داشته تا جایی که برای نخستین بار از ۲۲ آوریل، میزان خروجی بیت‌کوین از صرافی‌ها بیشتر از میزان ورودی بوده است بدان معنا که معامله گران بزرگ انتظار دارند قیمت‌ها به زودی صعودی شوند.


همچنین پیوستن رئیس بانک مرکزی ژاپن به جمع بانکدارانی که تردید خود را نسبت به کارایی ارز دیجیتال در دنیای واقعی اعلام کرده‌اند، باعث بی‌ثباتی بیشتر بازار ارز‌‌‌‌‌های مجازی شده است.


بیت‌ کوین ۱۲ سال پیش توسط گروه گمنامی از معامله‌گران بر بستر بلاک‌چین ایجاد شد و از سال ۲۰۰۹ معاملات اولیه آن شکل گرفت.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۹۲.۷۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۱.۴۲ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۹۶.۰۲ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۷۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۱.۳۴ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۰ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین37,006۹۰۲,۵۸۴,۴۹۸
اتریوم2,549۶۲,۱۹۰,۳۶۰
تتر1۲۴,۴۱۴
بایننس کوین342.66۸,۳۵۷,۴۸۸
کاردانو1.55۳۷,۷۷۱
ریپل0.92۲۲,۶۳۱
دوج کوین0.31۷,۷۰۸
یو اس دی کوین1۲۴,۴۶۱
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار