menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در نهم خرداد

جستجو
دوشنبه ۱۷ مرداد ۱۴۰۱ | ۴:۵۶:۳۳
۱۴۰۰/۳/۹ یکشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در نهم خرداد
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در نهم خرداد

 

شهرنوشت- پیوستن رئیس بانک مرکزی ژاپن به جمع بانکدارانی که تردید خود را نسبت به کارایی ارز دیجیتال در دنیای واقعی اعلام کرده‌اند، باعث بی‌ثباتی بیشتر بازار ارز‌‌‌‌های مجازی شده است.


بیت کوین ، بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین ارز مجازی دنیا، ۴۷.۸ درصد نسبت به اوج قیمت ۶۴ هزار و ۸۹۵ دلار در چهاردهم آوریل پایین آمده است.


بیت کوین در هفته گذشته بی‌ثباتی کمتری داشته، ولی افزایش فشار‌‌‌‌‌های نظارتی بر روی این بخش باعث کاهش ۳۸ درصدی ارزش آن طی ماه جاری میلادی شده است. ارزش بیت کوین در حال حاضر مانند ماه ژانویه است و تقریباً به نصف ارزش خود در ماه آوریل رسیده است.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۵۷.۴۹ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۲.۰۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۷۱.۱۵ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۷.۳۶ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۱.۷۳ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۹۵ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین35,119۸۷۳,۹۴۱,۰۰۲
اتریوم2,335۵۸,۱۲۳,۹۷۰
تتر0.99۲۴,۹۳۸
کاردانو1.54۳۸,۳۶۱
بایننس کوین316۷,۸۹۲,۳۲۵
دوج کوین0.30۷,۵۷۵
ریپل0.86۲۱,۵۵۳
یو اس دی کوین0.99۲۴,۹۳۴
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار