menusearch
shahrneveshte.ir

قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در سوم خرداد

جستجو
شنبه ۱۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۳:۶:۷
۱۴۰۰/۳/۳ دوشنبه
(0)
(0)
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در سوم خرداد
قیمت ارز‌‌‌‌‌های دیجیتالی در سوم خرداد

 

شهرنوشت- قیمت بیت کوین در معاملات امروز، دوشنبه، روند سقوط خود از هفته گذشته را ادامه داد و به زیر ۳۶ هزار دلار سقوط کرد. بر این اساس قیمت بیت کوین به ۳۵ هزار و ۳۲۳ دلار رسیده است.


آنچه باعث سقوط سنگین ارزش ارز‌‌‌‌های مجازی شده اخبار هفته گذشته است. هفته گذشته مقامات چینی و مقامات خزانه داری آمریکا در بیانیه‌‌‌‌های جداگانه ای بر لزوم وضع محدودیت ها و مقررات سختگیرانه تر برای کنترل تجارت ارز‌‌‌‌های دیجیتال و مالیات پذیری‌ آنها تاکید کردند.


بیت کوین
بیت کوین با نماد اختصاری BTC یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۶۷۰.۸۸ میلیارد دلار، در رتبه ۱ بازار قرار داشته و سهم ۴۳.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


اتریوم
اتریوم با نماد اختصاری ETH یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۲۵۳.۹۴ میلیارد دلار، در رتبه ۲ بازار قرار داشته و سهم ۱۶.۴۴ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.


تتر
تتر با نماد اختصاری USDT یک ارز دیجیتال یا شکلی از دارایی دیجیتال است که با ارزش بازار حدود ۵۸.۵۷ میلیارد دلار، در رتبه ۳ بازار قرار داشته و سهم ۳.۷۹ درصدی از کل بازار را در اختیار دارد.

ارز دیجیتالقیمت(دلار)قیمت(تومان)
بیت کوین35,323۸۴۷,۷۴۵,۳۷۲
اتریوم2,152۵۱,۶۶۹,۸۰۷
تتر1۲۴,۰۴۱
کاردانو1.38۳۳,۰۴۹
بایننس کوین277۶,۶۶۴,۳۵۶
دوج کوین0.30۷,۲۹۵
ریپل0.79۱۹,۱۹۷
اینترنت کامپیوتر (دفینیتی)140۳,۳۸۱,۲۲۴
نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار