menusearch
shahrneveshte.ir

فروش باتری ماشین ایرانی با برچسب فرانسوی

جستجو
یکشنبه ۸ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۶:۳۷:۲۸
۱۳۹۹/۱۱/۱۵ چهارشنبه
(0)
(0)
فروش باتری ماشین ایرانی با برچسب فرانسوی
فروش باتری ماشین ایرانی با برچسب فرانسوی

 

شهرنوشت- تقی علی اکبری رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان باطری و خدمات برق تخصصی خودرو، گفت: در گذشته نیاز بود که ۷۰ درصد نیاز داخل در زمینه باطری، از طریق واردات تامین شود و اکنون توانسته ایم این کالا را در داخل تولید کنیم و دیگر نیاز به باتری ماشین وارداتی نداریم.

 

او تشریح کرد: اکنون باتری هایی که در داخل کشور تولید می‌شوند دارای کیفیت بالایی هستند و می‌توان گفت کیفیت باطری‌‌‌‌های داخلی حتی از نمونه‌‌‌‌های وارداتی هم بهتر است و در مواردی مشاهده می‌شود که برخی افراد روی باتری‌‌‌‌های داخلی برچسب فرانسوی می‌زنند و آن را به اسم این کشور و با قیمت چند برابری می‌فروشند.

 

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان باطری و خدمات برق تخصصی خودرو با تاکید بر کیفیت بالای باتری‌‌‌‌های داخلی در برابر باتری‌‌‌‌های وارداتی، ادامه داد:برخی افراد باتری ماشین ۸۰۰ هزار تومانی ایرانی را با زدن برچسب فرانسوی به قیمت ۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومان فروخته می‌فروشند، در حالی که این کالا کاملا ایرانی است.


علی اکبری تشریح کرد: باتری هایی که در داخل تولید می‌شود گارانتی دارند و هیچ مشکلی در آنها وجود ندارد. هم می‌توانیم نیاز داخل را تامین کنیم و علاوه بر این بسیاری از سازندگان باتری خودرو را به افغانستان و عراق صادر می‌کنند و قیمت بسیار مناسبی دارد.

 

رئیس اتحادیه سازندگان و فروشندگان باطری و خدمات برق تخصصی خودرو افزود: برخی ادعا دارند که باتری‌‌‌‌های ایرانی گران است اما به هیچ عنوان اینگونه نیست و قیمت مناسبی دارد. اگر حتی قیمت برخی از مدل ها بالا باشد، به دلیل استفاده سرب در آنهاست چرا که سرب بسیار گران است.

 

او گفت: قیمت باتری پراید که برای تمام خودرو‌‌‌‌های داخلی استفاده می‌شود، کمتر از ۴۰۰ هزار تومان است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار