menusearch
shahrneveshte.ir

شناسایی ۱۶۲۲ مرکز غیرمجاز رمز ارز

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۵۲:۲۱
۱۳۹۹/۱۰/۳۰ سه شنبه
(0)
(0)
شناسایی ۱۶۲۲ مرکز غیرمجاز رمز ارز
شناسایی ۱۶۲۲ مرکز غیرمجاز رمز ارزشهرنوشت- مصطفی رجبی مشهدی سخنگوی صنعت برق با بیان اینکه برای شرایط سخت نیز پیش بینی‌‌‌‌های لازم صورت گرفته است، اظهار کرد: چنانچه شرایط سخت شد و محدودیت هایی در تامین سوخت نیروگاه ها به وجود آمد، حتما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

وی با اشاره به اینکه همه مردم می‌توانند در اصلاح الگوی مصرف کمک کنند، یادآور شد: بخش‌‌‌‌های اداری می‌توانند دمای مورد نیاز ساختمان ها را در حد استاندارد تنظیم کنند، در بخش صنعت نیز برنامه ریزی محدودیت استفاده را در این روزها داریم و ان شاءالله بعد از این شرایط فرصت استفاده بیشتر از برق را برای این گروه فراهم می‌کنیم تا خللی به تولید آنها وارد نشود.

رجبی مشهدی تصریح کرد: با مجموعه اقدامات انجام شده از جمله تعدیل روشنایی معابر بین شهری و همچنین شناسایی مقداری از رمز‌‌‌‌های غیرمجاز توانستیم صرفه جویی قابل ملاحظه ای به دست بیاوریم که امیدواریم این اقدامات شرایط را برای تامین پایدار برق در روز‌‌‌‌های آینده فراهم کند.

وی با اشاره به شناسایی ۱۶۲۲ مرکز غیرمجاز رمز ارز، از مصرف ۲۶۰ مگاواتی این مراکز خبر داد و گفت: طبق اطلاع رسانی ها ۳۱۰ مگاوات انشعاب مجاز رمز ارزها بوده که از این مقدار ۲۰۰ مگاوات مصرف برق داشتند و در این شرایط توافق کردیم مصرف خود را به مدت دو هفته قطع یا محدود کنند تا شرایط را برای مصرف آنها در ماه‌‌‌‌های آتی فراهم کنیم.

سخنگوی صنعت برق اضافه کرد: علاوه بر آن، طی چند ماه گذشته ۱۶۲۲ مرکز غیرمجاز رمز ارز با ۲۶۰ مگاوات مصرف شناسایی شد که خوشبختانه در یک هفته گذشته موفق شدیم با شناسایی صورت گرفته، ۹۵ مگاوات صرفه جویی رمزارز را داشته باشیم، در بخش روشنایی معابر نیز حدود ۳۰۰ مگاوات صرفه جویی داشتیم که قطعاً این کار تا زمان برطرف شدن محدودیت‌‌‌‌های سوخت استمرار خواهد داشت.

وی یادآور شد: در بزرگراه ها و معابری که تعدد عابر در آنجا باشد روشنایی را در حد ضرورت نگه می‌داریم، اما در اماکن حادثه خیز به تشخیص پلیس راهور روشنایی وجود داشته و در سایر نقاط تعدیل خواهد شد.

این مقام مسئول با بیان اینکه حدود ۱۰ درصد از مصرف در بخش خانگی قابل کاهش است، خاطرنشان کرد: در حال حاضر یک تا دو درصد از مصرف بخش خانگی کاهش مصرف پیدا کرده و قطعا اگر سطح اطلاع رسانی به صورت گسترده انجام شود، می‌توانیم همان ۱۰ درصد کاهش مصرف را داشته باشیم.

 

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار