menusearch
shahrneveshte.ir

شناسایی مشترکان پرمصرف از طریق کد پستی

جستجو
چهارشنبه ۱۹ مرداد ۱۴۰۱ | ۹:۵۱:۳۶
۱۳۹۹/۱۲/۳ یکشنبه
(0)
(0)
شناسایی مشترکان پرمصرف از طریق کد پستی
شناسایی مشترکان پرمصرف از طریق کد پستی


شهرنوشت- رمضانعلی سبحانی فر مدیر عامل شرکت پست کشور در مراسم امضای تفاهم نامه میان آب و فاضلاب با شرکت ملی پست کشور گفت: همکاری خوبی در حال حاضر با شرکت آب و فاضلاب کشور تاکنون داشته ایم.

 

او ادامه داد: براساس قانون با راه اندازی بانک اطلاعات محور، گردش اطلاعات به صورت دقیق انجام می‌شود به طوری که بهره برداری بهتر می‌شود.

 


سبحانی فر افزود: بر این اساس مشترکان پرمصرف کشور از طریق کد پستی شناسایی می‌شوند.

 

مدیر عامل شرکت پست کشور بیان کرد: در بحث شفافیت دولت مکلف کرده است که دستگاه‌‌‌‌های دولتی کار‌‌‌‌های خود را برون سپاری کنند. در قانون برنامه ششم بخشی از فعالیت ها و خدمات دستگا ه ها به دفاتر پستی واگذار شده است.

 

او ادامه داد: ما با داشتن ۱۲۰۰ دفتر پست ظرفیت و آمادگی لازم را داریم تا این خدمات را بدون حضور مشترکان در شرکت آب و فاضلاب تسهیل کنیم.

 

در ادامه این برنامه جانباز مدیر عامل آب و فاضلاب کشور گفت: آئین امضای تفاهم نامه همکاری مشترک بین شرکت ملی پست ایران و آب و فاضلاب کشور به منظور در اختیار گذاردن بانک‌‌‌‌های اطلاعاتی طرفین و تکمیل و برقراری ارتباط بین کد پستی و شماره اشتراک آب به منظور ارائه خدمات مطلوب به مشترکان و توسعه خدمات الکترونیک، برگزار شد.

 

جانباز افزود: این تفاهم نامه نقطه مشترکی میان ما و پست است و ما از این ظرفیت استفاده می‌کنیم.

 

او تصریح کرد: این اتفاق خوب باعث خدمات رسانی بهتر می‌شود، اجرای این تفاهم نامه باید پیگیری شود، به طوری که ما در بازه زمانی سه ماهه این موضوع را رسیدگی می‌کنیم. بر این اساس دستگاه‌‌‌‌های اجرایی نیز می‌توانند برای خدمت رسانی و رضایت مردم و همچنین کار‌‌‌‌های دیگر مفید باشند.

 

این مقام مسئول تصریح کرد: شرکت آب و فاضلاب کشور در آستانه یک رویداد بزرگ است و یک مرکزی پایش در هفته آینده رونمایی می‌شود.

 

جانباز در جمع خبرنگاران افزود: با راه اندازی این سامانه مشکلات مشترکان مشخص می‌شود و با امضای این تفاهم نامه در این سامانه اطلاعات پستی مشترکان به اشتراک گذاشته خواهد شد.

 

جانباز با اشاره به تنش آبی در تابستان سال قبل گفت: تابستان ۹۹ شهر‌‌‌‌های دارای تنش آبی ۲۹۵ شهر بودند که تعداد شهر‌‌‌‌های دارای تنش آبی کاهش پیدا کرده است.

نظرات کاربران
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

بستن
*نام و نام خانوادگی
* پست الکترونیک
* متن پیام

0 نظر
هدر سایت
بانک گردشگری
کانال خبری اینستاگرام
آخرین اخبار